Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Перша українська конференція кінокомісій

13.10.2020
об 12:47

Можливості кінокомісій та їх вплив на розвиток галузі виробництва фільмів обговорили під час першої в Україні конференції, що присвячена цим експертам. Захід проходив в онлайн-офлайн форматі.

 

Держкікно та Херсонська обласна адміністрація провели першу в Україні конференцію кінокомісій. Метою онлайн-події було обговорення питань створення та функціонування регіональних кінокомісій, їх ролі у розвитку кіногалузі та у процесі функціонування виплат Cash Rebate, налагодження взаємодії між обласними та центральними органами влади.

 

 

До обговорення долучилися були голова Держагентства України з питань кіно Марина Кудерчук, керівник області Юрій Гусєв та його заступник Андрій Богданович, начальник управління державного регулювання та реалізації кінопроєктів Держагентства України з питань кіно Артем Голосов, генеральна директорка Star Media і членкиня ГО «Українська кіно асоціація» та «Української телеакадемії» Ольга Пантелеймонова, заступник голови комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики, голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами України Павло Сушко, а також голови та члени кінокомісій Генічеська, Одеси, Луцька, Харкова, Трускавця, Маріуполя, Черкас, Івано-Франківщини, Буковини та Закарпаття. Більшість учасників заходу доєднались до обговорень в онлайн-режимі.

В ході конференції учасники поділилися досвідом функціонування вже створених кінокоміссій, визначили проблемні питання та окреслили плани на майбутнє. Також під час заходу підписали Меморандум про співпрацю у сфері розвитку кіноіндустрії на території Херсонської області між державною адміністрацію та «Стар Медіа Продюсерський хаб».

 

Джерело: Державне агенства з питань кіно

Читайте також:

Новини

На Львівщині знімають телесеріал «Кава з кардамоном»

З початку тижня у Львові знімають за романом львівської письменниці Наталії Гурницької серіал «Кава з кардамоном». Книжка авторки є бестселером протягом кількох останніх років, тож творці сподіваються, що драматична історія кохання не залишить байдужими й телеглядачів.

07.10.2020
об 13:47

Новини

Проєкт «Спадок» тепер доступний у мережі для перегляду

26 документальних відеороликів про національне святкове жіноче вбрання з усіх регіонів України та Криму стане доступним для перегляду у мережі Інтернет.

08.10.2020
об 16:53

Новини

Зміна суспільства через документалістику: презентація та реалізація

13 жовтня від мережі Arts&Rights відбудеться онлайн-презентація правозахисних документальних проєктів. Правозахисники та документалісти не лише представлятимуть свої роботи, а й поділяться досвідом, як у сучасних реаліях можна надати розголосу проблемі і, таким чином, вплинути на зрушення та зміни в суспільстві.

09.10.2020
об 13:55

Новини

Зароблені кошти від фільму «Я, «Побєда» і Берлін» підуть на благочинність

В очікуванні відрядження до Німеччини творча група фільму «Я, «Побєда» і Берлін» розпочинає готувати стрічку до виходу на великі екрани. Продюсери не втрачають надії презентувати картину в наступному році й вже прийняли рішення передати прибуток від історії про Кузьму до створеного на честь лідера гурту «Скрябін» та в знак пам’яті про його добрі справи благодійного фонду.

12.10.2020
об 17:55