Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Перша серія карантин-серіалу від кінокомпанії «Фан Філмз» вже на Ютубі

20.05.2020
об 10:16

Заглядати у вікна – це так цікаво! Адже там стільки таємниць. Особливо, коли всі сидять вдома, майже не виходячи на вулицю. Ото пристрасті там киплять! Тепер ми взнаємо, хто чим ви займався на карантині. Як сврилися, як мирилися, що їли й що пили – зазирнемо у вікна за допомогою першого у світі “вікно-серіалу”. Його знято цілком за допомогою дронів та дистанційно.

Загалом, у зйомках серіалу брали участь 20 режисерів і 46 акторів. Подейкують, що серед них був сам Георгій Делієв! Зйомки проводились у чотирьох містах трьох країн. Пілотна серія «На пиво к другу» вже на Ютубі.

Серіал – це суцільна інновація – від ідеї до її втілення. В умовах суворих обмежень, коли звичні формати зйомки неможливі, творчі люди знайшли вихід – команда кіношників на чолі зі відомим сценаристом і продюсером Володимиром Нагорним створили серіал, не порушивши жодної умови карантину. Всі етапи проекту –  препродакшн, продакшн і постпродакшн – відбулися дистанційно. Кіношними локаціями ставали квартири акторів, а зйомки проводилися через вікна і балкони за допомогою безпілотних літальних апаратів, у великих містах України.

Першу серію “За вікном”, яку ви вже можете побачити на офіційному YouTube-каналі проекту, зняв дистанційно із Риму режисер Сергій Пудіч.

Фільм створено без обмежень – ми там такі, які є в звичному буденному житті – справжні. Тому в кіно є і ненормативна лексика, і відверті сцени, і те, за що може бути соромно. Тож, приєднуйтесь до перегляду – все тільки починається.

Далі буде!

Нагадуємо, перша серія «На пиво к другу» вже доступна.

У ролях: Ірина Гатун, Олександр Розвяков

Режисер та автор сценарію Сергій Пудіч

Шоуранер Володимир Нагорний

Оператор-постановник Артем Міщенко

Оператор дрона Максим Мієнко

Композитор Слава Трибухівський