Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Перша екранізація українського коміксу: «Максим Оса» покажуть у США

14.04.2022
об 17:46

В університеті Вісконсіна відбудеться прем’єра пригодницького трилеру Мирослава Латика за мотивами графічного роману Ігоря Баранька «Максим Оса». Подія відбудеться в Центрі вивчення ХХІ століття (Center for 21st Century Study) о 19:00 14 квітня.

Цей фільм – перша екранізація українсього коміксу. Стрічка розповідає про пригоди козака Максима Оси. 1636 рік. Король польський відправляє на Січ платню, аби запобігти заворушенням серед козаків, але скарб губиться десь в українських землях. Осі доведеться розгадувати багато місцевих секретів і розплутувати відьмацьке павутиння. І врешті — він навіть знайде свій хрест і буде похований живцем. А от яка доля золота і кому воно дістанеться — не довідається навіть писар, який веде цю оповідь.

Показ у Вісконсинському університеті стане світовою прем’єрою цієї довгоочікуваної стрічки. Український реліз планувався восени цього року, але точна дата й досі невідома.

Між продюсером фільму Hanzhonkov.com та FILM.UA Distribution підписаний Меморандум на дистрибуцію фільму "Максим Оса" в Україні та світі.

 

Джерело: FILM.UA Group

Читайте також:

Новини

СТРІЧКА ОЛЬГИ ЖУРБИ "НАЗОВНІ" ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У КІНОФЕСТИВАЛІ HOT DOCS У ТОРОНТО

Стрічку "Назовні" режисерки Ольги Журби відібрали до конкурсної програми International Spectrum авторитетного фестивалю документального кіно Hot Docs Canadian International Documentary Festival. Світова прем‘єра фільму днями відбулася у міжнародній конкурсній програмі відомого CPH:DOX у Копенгагені.

08.04.2022
об 13:05

Новини

Фільм «Цензорка» отримав нагороди Словацької кінопремії в чотирьох головних номінаціях

Стрічка «Цензорка» спільного виробництва України, Словаччини та Чехії стала тріумфаторкою Словацької Премії. Картину визнали Найкращим фільмом та загалом відзначили в чотирьох номінаціях.

11.04.2022
об 15:17