Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У Каннах не до свят: найпотужніший кінофестиваль шукає нову дату проведення

15.04.2020
об 09:30

Остаточно вирішено, що через пандемію коронавірусу Каннський кінофестиваль не відбудеться в червні, але організатори продовжують вивчати різні варіанти його проведення на 2020 рік.


"Після заяви президента Франції в понеділок, 13 квітня, ми відразу відкинули варіант перенесення 73-го Міжнародного Каннського кінофестивалю на кінець червня - початок липня, як спочатку планувалося", - повідомили організатори фестивалю. "Важко усвідомити, що фестиваль не може бути проведений цьогоріч у його звичному форматі". "Проте з учорашнього вечора ми розпочали перемовини з багатьмапрофесіоналами з Франції та інших країн", - додали представники оргкомітету. "Безперечно, усі згодні з тим, що Каннський кінофестиваль є найважливішою подією у світовій кіноіндустрії, він має відбутися і ми повинні знайти найоптимальнішу форму для його проведення у цих непередбачуваних обставинах".

Нагадаємо, щораніше, 19 березня, було оголошено про перенесення цьогорічного Каннського кінофестивалю на кінець червня-початок липня 2020 року.

Читайте також:

Статті

«Найкраща чоловіча роль другого плану» - знову досвід і дебют

У номінації «Найкраща чоловіча роль другого плану» представлені двоє професійних акторів і студент аграрного ВУЗу, що ніколи раніше не знімався у кіно і далі не планує зніматися у кіно, а хоче стати агрономом.

15.04.2020
об 14:08

Статті

Досвідчені дебютанти, або хто отримає «Золота дзиґу» за найкращу режисерську роботу

В рамках Національної кінопремії «Золота дзиґа» вручається одна з самих престижних кінонагород України – «Премія імені Юрія Іллєнка за найкращу режисерську роботу», яка отримала назву на честь видатного українського кінорежисера Юрія Іллєнка. Фільми Юрія Іллєнка «Криниця для спраглих», «Вечір на Івана Купала», «Білий птах з чорною ознакою», та «Легенда про княгиню Ольгу» входять до золотого фонду не тільки українського але й світового кінематографа. Тому отримати премію його імені, як відзнаку своєї роботи, мріє кожний український режисер. Цього року члени Української кіноакадемії визначали претендентами у номінації «Найкраща режисерська робота» трьох режисерів: Нарімана Алієва («Додому»), Романа Бондарчука («Вулкан») та Антоніо Лукіча («Мої думки тихі»).

13.04.2020
об 13:49