Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Переможці ІІ Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю (CMIFF)

13.10.2021
об 17:05

В Ужгороді відбувся Другий Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль (CMIFF). На церемонії вручення нагород учасники та гості заходу дізналися імена переможців.

Переможців оголошувало журі у складі:

Геннадія Кофмана, продюсер, співзасновник і перший керівник Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та Мандрівного фестивалю в регіонах України,

Лізи Сміт, режисерка, продюсерка та співзасновниця TABOR production,

Миколи Базаркіна, програмний директор кінофестивалю «Кіносарай», режисер монтажу,

Аліси Коваленко, режисерка, членкиня Європейської кіноакадемії.

Приз журі за найкращий фільм документального повнометражного конкурсу фестивалю отримала стрічка «Вовки на кордонах» / Wolves at the Borders (Чехія, 2020 рік), режисерр Мартіна Пава.

Спеціальну відзнаку журі отримала документальна картина Ганни Ярошевич As far as possible / «Май далеко, май добре» (Україна, 2020 рік). Стрічка про карпатських водяних буйволів стала також володарем призу глядацьких симпатій CMIFF 2021.

Приз за найкращий документальний короткометражний фільм фестивалю отримала стрічка «Стійкість» (Resilience) режисера Андреса Бронніманна (Коста-Ріка, 2021 рік).

 

Джерело: Державне агентства України з питань кіно

 

 

Читайте також:

Новини

Український бокс-офіс: «Дюна» стала найкасовішим релізом останніх часів

За 11 днів показів в кінотеатрах України фільм Дені Вільньова перевершив результат зборів бойовика «Форсаж 9». Фільм із Він Дізелем у головній ролі майже за два місяці українського прокату зібрав 63,16 млн гривень, а стрічка «Дюна» лише за 1,5 тижня заробила 67,48 млн гривень. Як виглядає рейтинг глядацьких кіновподобань у вікенд 23 – 26 вересня, читайте у статті.

29.09.2021
об 13:22

Новини

Творча група воєнної драми «Батько» вийшла на знімальний майданчик

Розпочато зйомки воєнної драми Володимира Харченка-Куликовського «Батько» (творці нагадують, що робоча назва фільму була «Обмін»). Зйомки фільму відбуватимуться в Києві та Київській області.

08.10.2021
об 17:38