Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Переможці фестивалю кінооператорського мистецтва «КІНОКО»

05.10.2021
об 15:41

IV фестиваль кінооператорського мистецтва «КІНОКО» проходив у Києві з 1 по 5 жовтня за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Нині вже відомі імена переможців цього річного заходу.

 

У конкурсі «Повнометражні ігрові фільми» переміг оператор-постановник Володимир Іванов із фільмом «Погані дороги».

 

У конкурсі «Повнометражні документальні фільми» перемогли оператори-постановники Денис Мельник, Сергій Стеценко, Дмитро Гораш із фільмом «Сіль з Бонневілю».

 

Спеціальні відзнаки отримали два фільми «Май далеко — Май добре», оператор-постановник Сергій Кіреєв, за найяскравіший дебют в документальному повнометражному фільмі та «Сторонній» за художню та технічну досконалість, оператор-постановник Сергій Смичок.

 

Цього року вперше було проведено конкурс рекламних відеоробіт. Переможцем став «Express your taste» для Coca-Cola, операторки-постановниці Євгенія Бондаренко, Ольга Черних.

Вдруге за всю історію фестивалю проведено конкурс музичних відео, у якому взяли участь 13 робіт. Переможцем став кліп «Гибкий Чаплинъ — Fauteuril lit» оператор-постановник Максименко Ілля.

 

 

 

У номінації «Короткометражні фільми» переміг оператор-постановник Олександр Коротун  з фільмом «Паперушка».

 

Спеціальну відзнаку отримав фільм «Велотренажер», оператор-постановник Ян Васянович, за точне художнє рішення.

 

Велика кількість робіт була представлена у студентському конкурсі. Гран-прі отримав документальний фільм «Земля крутиться», операторка-постановниця Олена Кириченко.

 

У категорії студентський ігровий короткометражний фільм – «Ну ти і дура, Ліза», операторка-постановниця Анастасія Рощук.

 

У категорії студентський документальний короткометражний фільм – «Наташа», оператор-постановник Сергій Борисов.

 

У категорії Експеримент – «Облуда», оператор-постановник Роман Поляков.

 

У категорії Етюд – «Очі голубого собаки», операторка – постановниця Валерія Мартиненко.

Спеціальні відзнаки отримали роботи:

 

«Енсо (Коло)», операторка-постановниця Софі Музиченко, за сміливі візуальні рішення.

 

«Графітовий етюд», оператор-постановник Лео Джишиашвілі, за цілісне світлове та композиційне рішення.

 

«Ми», оператор-постановник Богдан Гайдаш, за символізм в кіно.

 

«Тихограй», оператор-постановник Дмитро Алтунін, за художній образ в портреті людини.

 

Нагадаємо, «КІНОКО» – єдиний кінооператорським фестиваль в Україні. Його засновано у 2017-му році оператором-постановником, членом спілки кінематографістів та федерації IMAGO Богданом Володимировичем Вержбицьким. В межах цьогорічного фестивалю «КІНОКО» відбулися покази конкурсної програми, професійний технічний форум, творчі зустрічі, майстер-класи та спеціальні покази.

 

Джерело: Пресслужба Фестивалю кінооператорського мистецтва «КІНОКО»

Читайте також:

Новини

Соціальні ідеали та вигорання в українському фільмі «Гудбай, фешн!»

В Україні режисерка Світлана Ліщинська зафільмує стрічку «Гудбай, фешн!», в якій представить жіночий погляд на соціальні ідеали та вигорання, а також про шляхи його подолання та пошук себе.

30.09.2021
об 14:40

Новини

Програма V Міжнародного Кам'янець-Подільського кінофестивалю «Бруківка»

Упродовж п’яти днів, з 15 по 20 листопада, у Кам'янець-Подільському відбуватиметься ювілейний Міжнародний кінофестиваль «Бруківка». Цього разу лейтмотив заходу – «магія чисел». Так, у національній секції ігрового короткого метру представлено 30 фільмів, що символізують 30-річчя Незалежності України. В інших секціях своєрідна «футбольна команда» – по 11 фільмів. Також остання, але не менш важлива секція – українська документалістика, де покажуть 5 стрічок, які символізують 5-річчя кінофестивалю. Ще на глядачів очікує позаконкурсна програма із секції «Кам’янець-Подільська панорама» та спеціальні скринінги архівних та документальних фільмів спецпроєктів від НАБУ та медіапроєкту «Слідство. Інфо».

05.10.2021
об 12:47