Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Переможці 8-го «Чілдрен Кінофесту»

07.06.2021
об 16:20

Вперше у гібридному форматі відбувся фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». 17 тисяч глядачів мали змогу подивитися в 23-х містах України стрічки фестивалю на великих екранах, ще 8 тисяч громадян скористалися можливістю долучитися до онлайн-переглядів. Також в форматі онлайн відбулася Церемонія закриття фестивалю, під час якої 6 червня оголосили переможців цьогорічної події.

 

 

Гран-прі фестивалю за підсумками глядацького голосування отримала пригодницька стрічка «Полі» спільного виробництва Франції та Бельгії. Фільм розповідає про пригоди двох друзів – дівчинки та поні, якого вона звільняє від життя в неволі. 15 липня стрічка вийде в український прокат.

 

 

Крім того, у межах фестивалю вп’яте відбувся Конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми від 7 до 14 років. Організатори отримали понад 180 заявок з усієї України, серед яких обрали 16 фіналістів. Переможця визначило професійне журі українських кінематографістів: режисер-постановник фантастичного анімаційного фільму «Віктор_Робот» Анатолій Лавренішин, режисер драми «Додому» Наріман Алієв та письменниця, режисерка документального хіта «Земля блакитна, ніби апельсин» Ірина Цілик.

 

 

 

- Звання Найкращого українського дитячого фільму року та нагороду у розмірі 15 000 грн отримала робота «Мелісса» 14-річного Матвія Глазунова з міста Ізюм. 

- Найкращою стрічкою у категорії від 7 до 10 років стала анімація «БУЖОК і червона помада» 8-річної Єви Лисюк із Києва.

-  У категорії від 11 до 14 років Найкращий анімаційний фільм – «У пошуках друга» (Ірина Вертюк, 13 років, м. Миколаїв)

- Найкращий ігровий фільм категорії від 11 до 14 років – «ЗУПИНИ ЦЕ!» (Аріна Горієва, 14 років, м. Дніпро).

 

Переможці в цих категоріях отримали по 4 000 грн. 

 

Приз глядацьких симпатій, який присуджується за результатом голосування глядачів, та нагороду у розмірі 8 000 грн отримала стрічка «ЗУПИНИ ЦЕ!» (Аріна Горієва, 14 років, м. Дніпро). Восени фільми-фіналісти з’являться на YouTube-каналі Чілдрен Кінофесту.

 

9-й Чілдрен Кінофест відбудеться з 27 травня до 5 червня 2022 року.

 

Джерело: «Артхаус Трафік»

Читайте також:

Новини

У цьогорічного Чілдрен Кінофест з’явилася амбасадорка

За місяць у гібридному форматі проходитиме восьмий Чілдрен Кінофест. Сьогодні організатори кіноподії оголосили, що почесною амбасадоркою заходу стала співачка та авторка пісень Христина Соловій.

20.04.2021
об 13:41

Новини

Програма 8-го Чілдрен Кінофесту

За місяць до початку заходу організатори 8-го Міжнародного кінофестивалю для дітей і підлітків Чілдрен Кінофесту оголосили фільми, з яких складатиметься програма цьогрічної події.

28.04.2021
об 14:01

Новини

Безкоштовна реєстрація на покази Чілдрен Кінофест 2021 розпочата

Упродовж 28 травня – 2 червня у понад 20-ти містах України (перелік кінотеатрів – тут) проходитимуть покази програми восьмого фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Фільми, які не транслюватимуться на великих екранах можна буде подивитися онлайн з 28 травня до 6 червня, на офіційному сайті online.childrenkinofest.com заходу.

24.05.2021
об 17:38

Новини

Що подивитися на 8-му кінофестивалі «Чілдрен Кінофест»

28 травня у столичному кінотеатрі «Київська Русь» відбулася церемонія відкриття 8-го фестивалю мистецтва кіно для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест», що проходить безкоштовно в кінотеатрах понад 20-ти українських міст до 2 червня та онлайн на сайті online.childrenkinofest.com до 6 червня.

29.05.2021
об 17:37