Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Переможці 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю

21.08.2021
об 22:20

Вісім днів кінофестивалю в Одесі промайнули непомітно. Сьогодні, 21 серпня, червоним хідником та кіноперформансом на Потьомкінських сходах закрили 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль, а перед тим ведучі вечора Яніна Соколова та Олег Панюта запрошували на сцену почесних гостей для оголошення переможців цьогорічного заходу.

 

  • Нагороду міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI в категорії Найкращий короткометражний фільм отримала стрічка «Татусеві кросівки», режисерка Ольга Журба.
  • Нагороду міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI в категорії Найкращий повнометражний фільм – «З зав'язаними очима», режисер Тарас Дронь.
  • Спеціальний диплом журі – «Суперник», режисер Маркус Ленц.
  • Найкращий короткометражний фільм - «Татусеві кросівки», режисерка Ольга Журб а.
  • Найкращим актором ставка цілий акторський склад фільму «Стоп-Земля» , режисерки Катерини Горностай .
  • Найкращим режисером став Нікон Романченко за фільм Ночной Леополис.
  • Найкращий повнометражний фільм - «Стоп-Земля», режисерки Катерини Горностай .
  • Гран-прі ОМКФ Золотий дюк - «Стоп-Земля», режисерки Катерини Горностай .

 

Після того, як перемотора отримали свої винагороди предлагает на Потьомкінських сходах показать стрічку «Малюк» у супроводы Одного симфонического оркестру. Нагадаємо, у этого році фільм Чарлі Чапліна святкує своє 100-річчя .

Читайте також:

Інтерв'ю

Олег Сенцов: «Я чітко знаю, чого хочу від акторів»

Вчора, 20 серпня, в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулась творча зустріч з українським режисером і сценаристом Олегом Сенцовим, який відомий глядачам за фільмами “«Гамер», «Номери», «Носоріг» та іншими. Фільм “«Номери» за своєю однойменною п'єсою режисер знімав, перебуваючи у незаконному ув’язненні в російській колонії. Другим режисером стрічки виступив Ахтем Сеітаблаєв. Новий фільм Олега Сенцова «Носоріг» був представлений поза конкурсом Work in Progress секції Film Industry Office 12-го ОМКФ, а також відібраний до конкурсної програми «Горизонти» 78-го Венеціанського кінофестивалю.

21.08.2021
об 10:06

Новини

12-й ОМКФ: Переможці Film Industry Office

20 серпня завершилась професійная секція Film Industry Office 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Журі визначило переможців конкурсів – Пітчингу та Work in Progress.

21.08.2021
об 12:08

Новини

На 12-му ОМКФ презентували онлайн-путівник Lviv Location Guide

В межах індустріальної секції 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулася презентація кінолокацій Львова, що зібрані в онлайн-путівнику Lviv Location Guide.

21.08.2021
об 15:25

Новини

Дайджест передостаннього дня 12-го ОМКФ

Сьомий день 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю ознаменувався показом фільму «Титан», нагородженням учасників-переможців Film Industry Office та завершилися покази Національного конкурсу добіркою короткометражних фільмів.

21.08.2021
об 17:49