Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Переможцем Міжнародного Краківського кінофестивалю документального кіно став словацький фільм «Собор»

07.06.2022
об 16:05

Художній дебют словацького режисера Дениса Доброводи «Собор» отримав приз за найкращий фільм у секції Міжнародного конкурсу документального кіно 62-го Краківського кінофестивалю, який проходив з 29 травня по 12 червня. Фільм був підібраний HBО.

 

«Собор» розповідає історію Хусто Гальєго Мартінесі, який почав будувати собор в іспанській Мехорада-дель-Кампо 60 років тому без будь-якої кваліфікації, архітектурних планів чи офіційного дозволу. Він інвестував власні кошти і майже повністю побудував його власними руками, здебільшого з відходів та вторинної сировини.

Минулого місяця HBO Documentary Films купила права на телевізійний прокат фільму по всьому світу.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

«Зошит війни»: благодійний марафон сеансів

11 червня у київському кінотеатрі kino42 стартує благодійний марафон «one day — one film» — сеансів фільму «Зошит війни». Протягом дня відбудеться 5 показів за участю режисера, творчої групи та запрошених модераторів.

06.06.2022
об 16:23

Новини

На Sheffield DocFest відбудеться світова прем’єра фільму  “День українського добровольця”

На британському міжнародному кінофестивалі Sheffield Doc/Fest відбудеться світова прем’єра одного з перших українських повнометражних фільмів, знятих під час повномасштабного вторгнення Росії — документального фільму режисера Володимира Тихого «День українського добровольця».

01.06.2022
об 11:17