Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Пелікани як актори: У кінопрокат виходить стрічка «Мій друг містер Персиваль»

21.07.2020
об 18:24

Вже у цей четвер в український прокат виходить сімейний пригодницький фільм «Мій друг містер Персіваль».

У центрі сюжету – бізнесмен та щасливий батько, який згадує своє дитинство. Маленькім він жив на прихованому від усього світу березі океану, а тепер він розповідає онуці історію про хлопчика на прізвисько Шторм і пелікана-сироти Містера Персиваля. Оповідь сповнена небезпечних пригод та розкиває тему дивовижної дружби, яка вплинула на все життя хлопчика. Головну дорослу роль виконує володар премії «Оскар» Джеффрі Раш. Роль маленького Шторма дісталась 13-річному дебютанту Фінну Літтлу. Режисером став Шон Сіт.

Фільм знято за мотивами світового бестселеру Коліна Тіле Storm Boy, що розповідає про маленького хлопчика і його дружбу з пеліканом. Дійство відбувається у південно-австралійському Національному парку Куронг. Перший тираж книги вийшов друком майже 50 років тому.

Однією з особливостей стрічки стали зйомки живих пеліканів. Знімальній групі потрібно було максимально залучити реальних птахів у сценах та встановити відчутний зв'язок між тваринами і головним героєм. За декілька місяців до старту проєкту група прихистила п’ять птахів та підключила дресирувальників. Робота з птахами, що зображали у фільмі трьох персонажів – містера Професора, містера Президента і містера Персиваля – була схожа на кастинг справжніх акторів на роль.

«У пеліканів дуже сильні і різноманітні характери. Крім того, вони всі навчилися різним трюкам. Деякі добре грали у хованки, інші добре літали, тому ми могли робити вибір виходячи з їх умінь», - розповів режисер стрічки ШОН СІТ.

Нагадаємо, фільм «Мій друг містер Персіваль» було обрано в якості фільму-відкриття щорічного фестивалю кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест. За підсумками глядацького голосування, він посів друге місце у міжнародній конкурсній програмі.

Джерело: пресслужба «Артхаус трафік»

Читайте також:

Анімація

Микита Лиськов: «Анімація – цілком мій жанр»

Нова віха в українській анімації: короткометражний фільм «Кохання» українського режисера з Дніпра Микити Лиськова увійшла до конкурсної програми престижного анімаційного фестивалю в Аннесі. У його творчому портфоліо вже 22 анімаційних роботи, зокрема й кліпи для музиканта Дельфіна й української групи Dz`ob. В інтерв'ю VGL Cinema режисер розповів про те, що відбувається з українською авторською анімацією, про участь його фільму в престижному конкурсі фестивалю в Аннесі та про переваги творчості над комерцією.

01.05.2019
об 19:54

«Мій брат переслідує динозаврів» віртуально отримав премію EFA
Новини

«Мій брат переслідує динозаврів» віртуально отримав премію EFA

Італійський дитячий фільм «My Brother Chases Dinosaurs» («Мій брат переслідує динозаврів») отримав в цьому році премію юного глядача від Європейської кіноакадемії.

28.04.2020
об 16:01

Новини

В Україні комедійний бойовик «Мій шпигун» став лідером касових зборів

Ми довго чекали на відкриття відчизнянних кінотеатрів і 2 липня це сталося - відновили свою роботу майже всі майданчики. Попри не багатий на прем'єри репертуар під час вікенду 4 - 5 липня українці все ж таки відвідали темні зали та подивилися кіно на великому екрані. Наведені нижче розрахунки показують, як вплинули вподобання глядачів на рейтинг фільмів та прибуток кінотеатрів.

08.07.2020
об 11:14