Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

ПДВ не буде: В української креативної індустрії з’явилися нові можливості

22.07.2020
об 14:33

Вчора ввечері Верховна Рада приняла Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки та підвищення міжнародної конкурентоспроможності галузі відео- та кіновиробництва».  За законопроєкт № 3060 народні обранці проголосували 229 голосами.

Якщо Закон підпише Президент, це означатиме, що ПДВ буде скасовано на послуги з виробництва та компонування фільмів, ТВ-програм, рекламних, музичних та інших аудіовізуальних творів, комп’ютерної графіки, у тому числі, на послуги, що надаються в процесі такого виробництва або є його частиною. Передбачені у Законі й пільгові ставки для зарубіжних виробників та скасування податку на іноземні фільми, що адаптовані для людей з порушенням зору та слуху. Також для іноземних виробників планується скасувати витрати на ПДВ при експорті послуг у зйомках фільмів.

Прийняття цього Закону дозволить зробити Україну конкуретноспроможною на міжнародному кіноринку. Держава стане більш привабливою для іноземних інвесторів та знімальних команд з інших країн.

Більш детально про переваги прийняття Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки та підвищення міжнародної конкурентоспроможності галузі відео- та кіновиробництва для української кіноіндустрії» спеціально для VGL cinema розповідав народний депутат України, голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко.

 

Джерело: rada.gov.ua

Читайте також:

Новини

На зйомках трилера «Що приховує брехня» Роберт Земекіс змусив Мішель Пфайффер 7 разів тонути у ванній

20 років тому, 21 липня 2000 року, на екрани США вийшов містичний трилер Роберта Земекіса «Що приховує брехня» (англ. What Lies Beneath) з Гаррісоном Фордом і Мішель Пфайффер у головних ролях, який став однією з найкасовіших стрічок року.

21.07.2020
об 12:10

Інтерв'ю

«Голлівуд – це наркотик»: Анна Павлова-Грінтрі про секрети журналістської майстерності та тіньовий бік «фабрики мрій»

Перипетій професійного та особистого життя голлівудської репортерки Анни Павлової-Грінтрі вистачило б на сюжет захопливого фільму. Це історія харківської журналістки, яка закохалася в Лос-Анджелесі й, наполегливо долаючи труднощі, підкорила Голлівуд. Сьогодні вона бажана гостя на прес-джанкетах найочікуваніших блокбастерів, а її інтерв’ю публікують Vogue, The Hollywood Reporter, Elle та Grazia. Здатність емоційно розчинятись у співрозмовнику відкрила їй шлях до ексклюзивних коментарів зірок першої величини, а власний бренд аксесуарів «Marsianna» заінтригував своїм стилем Ріанну й не залишив байдужими Бейонсе, Джорджа Клуні, Шарліз Терон та Меттью Мак-Конехі. Останнього їй навіть вдалось окільцювати перснем власного дизайну. Гостюючи в Україні, Анна дає серію майстер-класів з журналістської майстерності, а також ділиться перевіреними секретами успіху, як обернути будь-яке падіння на злет.

10.01.2019
об 19:54

Павло Сушко: «Ласкаво просимо в Україну знімати кіно!»
Новини

Павло Сушко: «Ласкаво просимо в Україну знімати кіно!»

Тепер на іноземних кіновиробників, які приїдуть в Україну знімати кіно, очікують відшкодування в розмірі 25 % від витрачених тут коштів та ще + 5 %, якщо проєкт стосуватиметься української культури. З початку 2020 року в Україні запрацювала оновлена система кеш-рибейтів. Відповідний закон восени минулого року підписав Президент України.

07.05.2020
об 16:18