Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Павло Зібров зіграв головну роль у комікс-блокбастері

22.09.2020
об 14:23

The Will Production, автори коміксу-бестселера «Воля», анонсують новий Український кіберпанк-блокбастер «КіберКрай». Головну роль у ньому зіграв відомий естрадний співак Павло Зібров.  Це буде суміш ретро-вейву, бойовика, фантастики, комедії і детективу. Вихід коміксу очікується наприкінці 2020 року.

 

Сюжет такий. В альтернативному всесвіті Україна 1980-х років  переживає пік технологічної революції. У всі сфери суспільства і навіть музику проникає роботизація. Але далеко не всі люди готові прийняти нові реалії.  Навколо обрання нового голови уряду - суперпотужної Електронно-Обчислювальної Машини «Оріон-1»  -  відбуваються різні подіїї, учасником яких є детектив Зі #ПавлоЗібров.  А між тим країною шириться секта луддитів.

До речі, разом з компанією Good Morning Films і продюсером Андрієм Корнієнком проєкт бере участь у пітчингу Держкіно -  як перший український кіберпанк анімаційний фільм. Автором музичних треків - реміксів пісень Павла Зіброва «Хрещатик» та «Мертві бджоли не гудуть»  -  став відомий композитор Микита Будаш, один з учасників гурту KAZKA. Проект «КіберКрай» став одним з учасників 14-го конкурсу кінопроектів ДержКіно України.

 

Джерело: The Will Production

Читайте також:

Новини

«Носоріг» Олега Сенцова отримав підтримку Держкіно

Сьогодні під час засідання Рада з державної підтримки кінематографії вирішила надати фінансування проєкту «Носоріг». Автор сценарію та режисер стрічки – Олег Сенцов. У 2012 році ця кримінальна драма стала переможцем конкурсного відбору кінопроєктів Держагентства України з питань кіно і її зйомки мали розпочатися ще 2013-му, проте події розгорнулися за іншим сценарієм.

09.07.2020
об 15:37

Новини

447 проєктів братимуть участь у 14-му державному пітчингу

Вчора Державне агенство України з питань кіно на своєму офіційному сайті опублікувало затверджений список кінопроєктів, що пройшли технічний відбір до Чотирнадцятого конкурсу пітчингів. Наразі до участі допущено 447 проєктів. З усіх поданих проєктів лише три роботи не братимуть участі у подальших етапах відбору. Як зазначають у пресслужбі Державного агенства України з питань кіно, вони не відповідали тематиці або не мали необхідних документів.

22.07.2020
об 13:17

Новини

Стартує другий етап пітчингу Держкіно

На те, як буде проходити другий етап конкурсного відбору кінопроєктів вплинув Covid-19, тож процедуру презентацій дещо змінили.

14.09.2020
об 11:03