Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Патріотичні серіали отримали 100 млн грн від держави

05.08.2020
об 12:26

У вересні має відбутися перший пітчинг, на якому розглядатимуться багатосерійні проєкти. Вони повинні містити патріотичну складову та відображати українські наративи.

З додаткового грошового фонду України Міністерству культури було виділено  мільярд гривень. З цієї суми 100 млн грн міністерство виділить на створення українських патріотичних серіалів, а Держкіно України отримає додаткове фінансування у розмірі 50 млн грн. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Міністр культури Олександр Ткаченко.

Так, у другій половині вересня відбудеться перший пітчинг патріотичних серіалів. Головна вимога до учасників – проєкт має бути з українськими наративами. На головні ролі запросять вітчизняних акторів. На думку експертів, такі серіали користуватимуться попитом у глядачів, особливо їх популярність зросла нині. Виділення коштів на фільмування дозволить підтримати галузь кіноіндустрії в умовах коронавірусної та економічної кризи.

Наприкінці вересня розпочнеться конкурс на грантову підтримку  до знімального періоду. Це тимчасова швидка форма допомоги у кризовий час. Вона особливо доречна на підготовчому етапі – розробці сценарію, сторіборду, тізеру. Далі з цим «стартовим пакетом» можна подаватись на конкурси в Україні або на зарубіжному кіноринцв для залучення інвестицій на реалізацію кінопроєкту.

 

Джерело: Офіційна Фейсбук-сторінка Олександра Ткаченка

Читайте також:

Цього літа у кінотеатрах України покажуть «Рейв»: Таємна вечірка, халепа, дівчата і багато адреналінової музики
Новини

Цього літа у кінотеатрах України покажуть «Рейв»: Таємна вечірка, халепа, дівчата і багато адреналінової музики

Тихе провінційне містечко у Шотландії, два товариша і нудне буденне життя. Епідемія рейву і божевільних наркотичних вечірок десь там, далеко і поза законом.

07.07.2020
об 16:53

Новини

У Китаї кінотеатри показують гарний результат

Кінотеатри Китаю вже тиждень як відновили свою роботу. Наразі в країні відкрито до 20% закладів. Глядачам демонструють голлівудські прем'єри початку року. Вперше кінозали спробували відчинити у березні, але тоді глядачі не дуже поспішали у кіно. Нині ж ситуація протилежна.

27.07.2020
об 11:19