Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Паризька компанія безкоштовно продаватиме новий фільм Антоніо Лукіча

17.05.2022
об 11:48

Нову стрічку Антоніо Лукіча “Люксембург, Люксембург” буде продавати легендарний французький sales agent Celluloid Dreams, відомий за фільмами Франсуа Озона. На знак підтримки України паризька компанія безкоштовно займатиметься продажем фільму “Люксембург, Люксембург” виробництва кінопродакшену ForeFilms, коменсувавши лише прямі затрати.


Зараз фільм “Люксембург, Люксембург” знаходиться на стадії постпродакшену. Робота над стрічкою триває довше, ніж планувалось, оскільки  після повномасштабного вторгнення Росії в Україну звук у фільмі потребував доопрацювання в нових умовах та реаліях. Крім того, на момент повномасштабного вторгнення pосії в Україну частина матеріалів залишалася у Києві, але знімальній групі вдалось зберегти та вивезти їх у безпечне місце.

“Фільм задумувався про одне, писався про інше, знімався про третє, монтувався про те, про шо писався. А після початку повномасштабної війни з ним сталася неабияка змістовна корекція, але, радше, внутрішня. Про що саме фільм? Я би не хотів казати, поки глядач сам не подивиться. Але ключовою темою, мабуть, є відсутність “батька” в житті синів. Це спроба намалювати стурбованість перед реальністю, в якій ця важлива фігура відсутня”, - розповів про фільм режисер Антоніо Лукіч.

 

За словами президентки Celluloid Dreams Хенгамен Панагі, компанія відмовилась від комісії за роботу - на знак підтримки України.

 

“Здається, що фільм “Люксембург, Люксембург” зовсім не про війну: він про повсякденне життя та суспільство. Ми бачимо в цьому дуже цінний портрет України, її минулого та майбутнього. Гумор Антоніо чудовий, сповнений нюансів, усе взаємопов’язано, і люди напрочуд ніжні один з одним. Разом з тим, фільм змушує замислитись про наслідки війни: буде набагато більше дітей без батька (як герої фільму), багато сімей будуть розділені та розпорошені. Буде багато травм. У фільмі ці проблеми розглядаються опосередковано, але дуже красномовно”, - зазначила Шарлотта Мікі.

 

 

“Люксембург, Люксембург” – це другий фільм українського режисера Антоніо Лукіча, відомого за своїм дебютом “Мої думки тихі”. Головні ролі у стрічці виконали учасники реп-гурту “Курган і Agregat” – брати Раміл та Аміл Насірови. Вони грають братів, які дізнаються про місцезнаходження давно зниклого батька і намагаються дати раду своїм власним життям. Виробництвом фільму займається кінопродакшен ForeFilms.

 

Джерело:  Move In Movie

Читайте також:

Новини

Працівників кіноіндустрії просять долучитися до підтримки Українського павільйону в Каннах

На кіноринку в Каннах має бути Український павільйон! Український національний павільйон у Каннах багато років поспіль проходив за фінансової підтримки Держкіно, він буде й цьогоріч. Створена спільними зусиллями Держкіно та профільних галузевих асоціацій і кінокомпаній робоча група вже активно працює над його організацією. Але через переформатування бюджету країни на воєнні потреби, Агентство зараз, як і всі інші ЦОВВ, дуже обмежене в коштах та потребують підтримки.

22.04.2022
об 18:57

Новини

Work in Progress Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться На Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах

Через повномасштабну війну, яку Росія веде проти України, частина 13-го ОМКФ відбудеться на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах. Відбіркова комісія ОМКФ відбере 8 проектів повнометражних фільмів, які знаходяться на завершальній стадії зйомок або постпродакшн, вироблені в Україні або в копродукції з Україною.

26.04.2022
об 17:06