Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Paramount Pictures розповіла про стратегію роботи Paramount +

25.02.2021
об 17:43

На зустрічі для інвесторів, яку нещодавно провів холдинг кінокомпанії ViacomCBS, представники студії Paramount Pictures розповіли, як працюватиме їхня стрімінгова платформа Paramount + та які зміни у зв’язку з цим чекають на релізи кіновиробника.

4 березня розпочне свою роботу сервіс Paramount +. Із приємних новин – студія Paramount не йтиме шляхом Warner Bros., тобто вона дотримуватиметься кінотеатрального вікна, проте дещо скоротить його. Відтак на своїй офіційній онлайн-платформі кіновиробник викладатиме прем’єрні фільми тільки через 45 днів з дати виходу в прокат. Нагадаємо, раніше в США, щоправда, за негласним правилом, стрічки йшли в легальний онлайн не раніше 60-90 днів після початку кінотеатральних показів.

Крім того, студіє пообіцяла, що в перший рік роботи Paramount + вона випустить 36 оригінальних серіалів. Загалом контент сервісу складатиметься із продуктів каналів CBS, сервісу CBS All Access, кінокомпаній Paramount, Miramax, MGM, телеканалів MTV, VH-1, Nickelodeon, BET, Showtimes і багатьох інших.

За користування Paramount + підписникам доведеться платити від $ 4,99 (перегляд обмеженої частини контенту з рекламою) до $ 9,99 на місяць.

 

Джерело: CNN Business

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Український інститут оголосив конкурс у межах програми proMOTION

Переможці можуть отримати 150 000 гривень на промоцію кінопроєкту за кордоном.

17.02.2021
об 16:18

Статті

Сила слів: П’ять багатомовних фільмів

Спочатку існували лише рухи, потім звуки, а вже пізніше слова. Людина так довго йшла у пошуці власної мови. Часом багато хто бажав вірити, що колись ми всі спілкувались однією і лише Вавилон змінив усі і розділив нас між собою мовами. Однак мало хто з тих людей може пояснити, як часом люди можуть порозумітись без слів. Комусь легше забути власну, а хтось – плекає найріднішу, вивчаючи інші, щоб ще краще розуміти інших. Колись Ліна Костенко писала, що нації вмирають, коли їм відбирає мову. Мабуть, хтось з присутніх на Генеральній конференції ЮНЕСКО таки читав її творіння, оскільки 21 рік тому 21 лютого було обране Міжнародним днем рідної мови, щоб сприяти збереженню і підтримці мовного та культурного різноманіття у суспільстві. Однак ще краще нас об’єднує лише щось величне, таке як кіно, наприклад. Не один режисер ризикнув і вирішив використати не одну, і навіть не дві мови, а ми пропонуємо подивитись що з цього вийшло.

21.02.2021
об 19:57

Новини

Офлайн-інтенсив: 7 кейсів від практиків, або Як творити кіно

27 лютого о 12:00 Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» проведе одноденний інтенсив «Як творити кіно». Шість практиків вітчизняної кіноіндустрії ділитимуться власним досвідом створення фільмів від ідеї створення сценарію до просування готової стрічки. Сьомий спікер виступатиме онлайн.

22.02.2021
об 12:13

Новини

У драми «Погані дороги» з’явився офіційний трейлер

1 квітня в український прокат вийде повнометражний фільм Наталки Ворожбит «Погані дороги».

24.02.2021
об 13:13

Новини

Американські кінотеатри відкриються в березні

Днями губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо під час пресконференції зробив заяву про те, що на наступному тижні місцевим кінотеатрам дозволять вийти з локдауну. Зазначимо, Нью-Йорк є другим за важливістю для кінопрокату регіоном США після Лос-Анджелеса.

24.02.2021
об 14:33