Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

"ПАПИНІ КРОСІВКИ" ОЛЬГИ ЖУРБИ ОТРИМАЛИ ҐРАН-ПРІ КІНОФЕСТИВАЛЮ КОРОТКОМЕТРАЖНОГО КІНО У РИЗІ

15.04.2022
об 13:57

Фільм Ольги Журби "Папині кросівки" отримав Ґран-прі Ризького міжнародного фестивалю короткометражного кіно 2Annas ISFF. Журі конкурсу відзначили майстерність творчої групи у роботі із чутливою темою, режисуру, та детальне відтворення реальності.

Короткометражна стрічка "Папині кросівки" режисерки та авторки сценарію Ольги Журби – це історія 13-річного Саші, який з інтернату для дітей, позбавлених батьківського піклування, має вирушати жити в американську прийомну родину, але дещо не відпускає його.

Ролі у фільмі виконали непрофесійні актори Богдан Зенченко, Ігор Олійник, Дмитро Бучек, Ольга Любарова, Олена Осіна, Корі Ен Джейсон та інші. Авторка сценарію, режисерка, режисерка монтажу – Ольга Журба. Оператор – Володимир Усик. Продюсерами фільму виступили Максим Асадчий та Сашко Чубко (Pronto Film).

Світова прем’єра стрічки відбулась минулоріч у конкурсній програмі Pardi di Domani (Леопарди майбутнього) 74-го Міжнародного фестивалю у Локарно (Швейцарія).

 

 

Джерело: Соціальні мережі фільму «Папині кросівки»

Читайте також:

Новини

«Перші ластівки. Залежні» у відкритому доступі на YouTube

Новий канал викладає у вільний доступ усі серії другого сезону молодіжного серіалу «Перші ластівки» та вносить зміни у графік серіалу.Відтепер кожен охочий може подивитися другий сезон серіалу «Перші ластівки» — всі серії вже у вільному доступі на YouTube-акаунті Нового каналу.

08.04.2022
об 11:34

Новини

CinemAid Ukraine Charity Film Marathon: покази у Канаді

10 квітня, в Торонто вже вдруге пройшли кінопокази українських фільмів від Всесвітнього благодійного кіномарафону CinemAid Ukraine Charity Film Marathon. У Old Mill Guildhall глядачі побачили воєнну драму "Щедрик" режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко та короткометражні фільми "Дякую" Максима Люкова та "Чоловік" Оксани Артеменко.

12.04.2022
об 11:10

Новини

«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

У пам’ять про відомого литовського режисера Мантаса Кведаравічуса, якого 2 квітня вбили у заблокованому Маріуполі, вийшла онлайн документальна стрічка «Маріуполіс». 50% з продажу квитків передадуть маріупольским організаціям «Платформа ТЮ», «ТворчСхід» та «Пілігрим», які допомагають з евакуацією містян.

14.04.2022
об 15:41