Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Пандемія корегує графіки зйомок: Творча група байопіку про Боба Ділана на карантині

26.10.2020
об 17:14

Екранізацію історії життя та зміни музичного формату Боба Ділана відкладено через Covid-19.

Фільмування біографічної стрічки про життя Боба Ділана Going Electric наразі відкладено у шухляду і невідомо, коли розпочнеться.

«Виробництво стрічки потребує багато специфічних умов, яких неможливо дотриматися та виконати через пандемію. Але проєкт обов’язково знову розпочнеться тільки-но ситуація з епідемією покращиться і люди стануть менше хворіти», - зазначив оператор стрічки ФЕДОН ПАПАМАЙКЛ.

Зазначимо, стрічка розповідатиме про той період життя Боба Ділана, коли він залишив фолк-напрям заради року, а його прихильники не зрозуміли такого кроку і зміни формату.

Режисером стрічки став Джеймс Менголд, головну роль виконає Тімоті Шаламе. Оператор майбутнього байопіку також розповів, що виконавець ролі Боба Ділана вже вчиться грати на гітарі.

 

Джерело: IndieWire

Читайте також:

Новини

Осінній VGL cinema: Відтінки кіножиття після пандемії

Осінь і весна цьогоріч вирішили замінити одна одну. Замість звичної нестачі енергії, браку ідей та інших проявів авітамінозу золота пора 2020 року обіцяє бути напрочуд активною, ніби літо ще попереду. Вона подарувала розквіт проєктам, які вимушені були взяти паузу на час акції «Залишайся вдома», а період дощів та листопаду має стати щедрим на кінопрем’єри.

17.09.2020
об 16:16

Новини

Аргументи вчених: Кінозали – найбезпечніші місця в часи пандемії

Німецька національна асоціація кінотеатрів закликає уряд збільшити кількість дозволених місць в залі, аби більше людей стали приходити до кінотеатру. Прохання асоціації ґрунтується на новому дослідженні вчених, які назвали зали одним з найбезпечніших місць при пандемії.

07.10.2020
об 14:30

Новини

США поступилися Китаю: Пандемія вплинула на рейтинг лідера світового кінопрокату

Після довгої ізоляції громадяни Китаю не бояться ходити до кіно, а епідеміологічна ситуація в країні дозволяє заповнювати зали на 75%.

19.10.2020
об 13:15