Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Палітра тем весняно-літнього VGL сinema

06.07.2020
об 13:25

Чи готові ви після вимушеної перерви поринути у світ кіноподій, церемоній та нагород? Весняно-літній VGL сinema з радістю надає таку можливість. У новому номері українського журналу про кіно ви знайдете багато інформації щодо заходів, які відбулися або проходитимуть найближчим часом.

Вам цікаво, що відбувається в українській кіноіндустрії в період карантину? Читайте рубрику «Актуальна тема», де ситуацію коментують провідні фахівці українського кінопростору Юлія Сінькевич, Людмила Горделадзе, Олексій Тереньєв, Павло Сушко, Сергій Зленко, Дмитро Деркач.

Про новий формат та дати проведення Одеського міжнародного кінофестивалю розповість генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич у рубриці «Кінобієнале». У цьому ж розділі ви дізнаєтеся, коли у 2020-му відбудеться фестиваль «Молодість» і які зміни внесла в його проведення пандемія, а також переглянете фотозвіт про участь України у Berlinale-2020.

У рубриці «Закон і кіно» голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко розповість про переваги зниження ставки ПДВ для креативних індустрій.

У рубриці «Персона» ми вас знайомимо з новою головою Державного агентства України з питань кіно Мариною Кудерчук.

Про переможців «Золотої Дзиґи» і червону доріжку онлайн читайте в рубриці «Подія». У цій же рубриці VGL сinema дослідив, як змінюється ситуація у сфері українського дубляжу, а також з’ясував, чи знають про українське кіно у світі.

У рубриці «Інтерв’ю» на запитання VGL сinema відповідають переможці цьогорічної «Золотої Дзиґи» Ірма Вітовська  («Найкраща актриса») та Ахтем Сеітаблаєв («Найкращий актор»).

У рубриці «Своє кіно» режисер Михайло Іллєнко  розповів про тривалу, складну, але неймовірно цікаву роботу  над фільмом «Толока». У цьому ж самому розділі ви знайдете цікаві факти про зйомки документальної стрічки «Байконур. Вторгнення».

Секретами кіновиробництва поділиться з читачами VGL сinema режисер Любомир Левицький у рубриці «Час розмови».

У рубриці «Крупним планом» – спеціальне інтерв’ю з Клінтом Іствудом, який  у травні святкував своє 90-річчя!

Рубрика «Інсайд» зібрала статистику про бокс-офіс українських фільмів за 2019 рік, а також про  втрати карантинної весни в українському кінопрокаті.

Про новий кінотеатр мережі «Планета кіно» у Дніпрі читайте в рубриці «По той бік екрана».

Якщо вам хотілося б отримати свій примірник, пишіть нам у соцмережах або на елетронну адресу: vglcinema@gmail.com.

P.S.: Кожен примірник має індивідуальне пакування згідно з рекомендаціями МОЗ.

Читайте також:

Наша нова точка відліку: Апгрейд форматів і життя офлайн
Новини

Наша нова точка відліку: Апгрейд форматів і життя офлайн

Світ фонтанував яскравими барвами та подіями, а потім враз усе зупинилося, ніби хтось натиснув на паузу під час перегляду фільму. Неочікуваності, нові ритми та обставини життя – що зобразити на обкладинці нового VGL cinema? Адже тема кризи трохи втомила людей. Редакція звернулася до партнерів та друзів –  desing studio BRATY: відтворити на обкладинці чергового номера VGL cinema новий світ, який вже вривається в наше життя.

03.07.2020
об 12:06