Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Освітня платформа PITCH UA: Голлівудські скрипт-райтери проведуть майстер-класи про мистецтво сценарію

13.10.2021
об 15:10

19 та 21 жовтня відбудуться онлайн майстер-класи для креаторів, сценаристів та продюсерів від Освітньої платформи PITCH UA.

 

Майстер-класи від голлівудських скрипт-райтерів проходитимуть у партнерстві з кіношколою Ukrainian Film School. Спікери розкажуть про свій досвід та універсальні правила сторітелінгу, про те, як хороший сценарій зробити блискучим, як створювати захопливі сюжети на перетині різних жанрів та інтегрувати соціально вагомі ідеї в єдину драматичну лінію. Після кожного майстер-класу глядачі зможуть поставити свої запитання експертам.

 

Участь у заходах - безкоштовна.

 

Майстер-клас «Опанувати структуру сценарію: голлівудський підхід»

19 жовтня, 18:00 - 19:30, онлайн

Спеціальні гості:

Дейлін Родрігес (США) – виконавча продюсерка телесеріалу «Королева півдня», авторка сценаріїв багатьох відомих серіалів серед яких «Теорія брехні», «Я - негарна Бетті» (в адаптації - «Не народися вродливою» та “Моя улюблена страшко”).

Кріс Спарлінг (США) – автор сценаріїв низки успішних кінострічок, зокрема «Гренландія», «Темні коридори», «Море дерев».

(у запису)

 

Модератори: Джош Вайнсток (США) – номінант на премію Emmy, засновник студії Sea Smoke Entertainment та Адам Сіґел (США) – контент-стратег, сценарист та продюсер.

 

Глядачі дізнаються про процес побудови структури оповіді та розвитку характерів персонажів: класична триактна структура, сюжетні лінії АВС та арки персонажів – від комедій до драм. Експерти розкажуть про власні методи роботи над сценарієм, а модератори бесіди визначать їх спільні риси та проаналізують ключові елементи.

 

Зареєструватися на майстер-клас

 

Майстер-клас «Як зробити сюжет актуальним – соціальні меседжі в різних жанрах контенту»

 

21 жовтня, 18:00 - 19:30, онлайн

 

Спеціальний гість:

Майкл Даґґан (США) – сценарист та телепродюсер, який працює в індустрії понад 40 років. У його портфоліо – робота над відомими телесеріалами, серед яких – «Закон і порядок», «Поліція Маямі», «Земля 2», «Блюз Гілл-стріт», «Грімм».

(у запису)

 

Модератори: Джош Вайнсток (США) – номінант на премію Emmy, засновник студії Sea Smoke Entertainment та Адам Сіґел (США) – контент-стратег, сценарист та продюсер.

Історично склалося, що телевізійні шоу розкривали актуальні соціальні проблеми. Набувши популярності в Голлівуді, комбіновані жанри дозволили розповідати історії з глибоким соціальним змістом. Майкл Даґґан розкаже про досвід роботи з відомими телепродюсерами, а також про роботу в якості шоураннера над серіалами, в сюжети яких він інтегрував соціальні та політичні теми.

 

Зареєструватися на майстер-клас.

 

Джерело: Освітня платформа PITCH UA

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: Пригодницьке фентезі «Джим Ґудзик і пірати «Чортова дюжина»

14 жовтня в український прокат виходить продовження захопливого фентезі у стилі «Хроніки Нарнії» від автора знаменитої «Нескінченної історії» про чарівну країну Медландію.

05.10.2021
об 14:15

Новини

Прем’єри 2022 року: Сімейна комедія «Велика Прогулянка» навесні вийде в прокат

На українців чекає дебют вітчизняних зірок шоубізнесу у сімейній комедії «Велика Прогулянка». Фільм є першим спільним кінотеатральним проєктом FILM.UA та телеканалу «Україна».

07.10.2021
об 17:42