Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Останній лицар»: чи піде підкаблучник проти волі дружини?

01.11.2021
об 13:39

Вася – класичний підкаблучник. Його владна, вічно всім незадоволена дружина Люба постійно «пиляє» його.  Єдина віддушина Василя – його хобі: чоловік колекціонує фігурки лицарів. Саме з ними він забуває про все і може, нарешті, відчути себе справжнім чоловіком. Утім у реальному житті Вася постійно стримується і слухається дружину. Та одного дня Васі доля дарує шанс проявити себе. Чи наважиться він на це?

Проект підготували за кілька тижнів, а зняли узагалі за один день. Хоча сценарій народився ще у 2013 році. Стрічка знята продакшном «Куниця» за сценарієм Євгенія Чвірова. Режисер – Олександр Онуфрієв, продюсер – Серж Куніцин.

«Наша історія іронічна, ексцентрична і легка. "Останній лицар" - це жарт, але в кожному жарті, як відомо, є значна частка правди! Євген Чвіров написав сценарій і більше 7 років він чекав на екранізацію. За довгі роки, що минули з моменту написання , історія не тільки не втратила актуальності, а навпаки, стала ще більш життєвою. Таких персонажів, як "Вася", стає з кожним днем все більше, кількість умовних "Люсь" так само неухильно зростає. Мені як режисерові, людині і чоловікові хотілося б, щоб баланс зберігався, щоб відмінності між статями не стиралися і вже, тим більше, чоловіки і жінки не мінялися місцями. Сподіваємося, глядачі, критики та кінофестивалі гідно оцінять нашу роботу!", - розповідає режисер Олександр Онуфрієв. 

За сценарієм, у житті підкаблучника Васі переломний момент випадає коли він випадково стає свідком того, як на беззахисну дівчину нападають поганці. Це – його шанс проявити себе і круто змінити власне життя. Але чи стане Василю духу піти проти волі дружини і зробити вчинок, гідний звання лицаря?

У головних ролях знялися зірки українських серіалів В'ячеслав Ветковський (Василь) і Олена Репіна (Люба). А в епізодах глядачі побачать популярних акторів Георгія Поволоцького, Василя Звєрєва, Вікторію Бондар, Анастасію Дем’яненко та інших. За технічну частину відповідали оператор Дмитро Черевань, художник-постановник Петро Золотоверхий, стиліст Світлана Власюк, звукорежисер Юрій Миць.

"Я давно хотів продюсувати фестивальні фільми - мені цікава магія виробництва, взаємини акторів, атмосфера на знімальному майданчику, інтрига, яким же вийде фільм в цілому... Режисер Саша Онуфрієв, з яким ми багато працювали над ситкомами "Громада" (НЛО TV) і "Паніка Вова", давно розповідав, що має класний сценарій. Певно, його час настав! Саші вдалося мене зацікавити - простотою і водночас глибиною сюжету, його життєвіситю. Ми стали до роботи і маємо на "Останнього лицаря" великі плани!Часто короткий метр потрапляє у відкритий доступ і на цьому його життя закінчується. Але ми хочемо подарувати стрічці не лише всеукраїнський прокат, а й фестивальне життя, зробити його однією зд новел в комедійному кіноальманасі. Першу історію якого - "Магазинчик" - наш режисер зняв близько року тому. Сподіваємось на успіх, визнання і можливо Гран-прі... А чому ні?", - ділиться планами продюсер Серж Куніцин.

Прем’єра фільму і прокат заплановані на весну 2022 року. А далі перед творцями стоїть непросте завдання – українські та міжнародні фестивалі.

Джерело: Куниця продакшн

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: Велике оновлення кінотеатрального репертуару

Попереду в українців чотири вихідні дня з нагоди Дня захисника та захисниці України, тож вікенд з 14 по 17 жовтня може бути насичений кіносеансами. Адже і погода, і велике оновлення кінотеатрального репертуару сприяють придбати квитки на декілька різножанрових фільмів.

13.10.2021
об 16:49

Новини

Кохання, як виклик суспільству, в серіалі «Кріпосна. Жадана любов»

1 листопада о 20:15 на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра серіалу «Кріпосна. Жадана любов». Творці проєкту обіцяють, що історії улюблених героїв отримають неймовірне продовження.

15.10.2021
об 10:10

Новини

Легендарна “Піаністка” Міхаеля Ганеке знову вийде на великі екрани

До ювілею знаменитого фільму: «Піаністка» Міхаеля Ганеке,- австрійського режисера, номінанта на премію «Оскар» і лауреата Канн, - легендарна стрічка вийде в прокат вже в листопаді. Так відзначать ювілей картини. Вона побачила світ у 2001-му – 20 років тому.

28.10.2021
об 15:12