Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Основна програма Київського тижня критики

13.10.2020
об 15:48

З 22 по 28 жовтня в столичному кінотеатрі «Жовтень» можна буде подивитися стрічки 4-го Київського тижня критики. До міжнародної програми фестивалю увійшли фільми з Канн, Берліну, Венеції та Сан-Себастьяна.

 

Фільмом-відкриттям заходу стане трагікомедія «Ще по одній» Томаса Вінтерберга. Головні ролі у стрічці виконали Мадс Міккельсен, Томас Бо Ларсен, Ларс Ранте та Магнус. Усі четверо відзначені «Срібною мушлею» за найкращу чоловічу роль на міжнародному кінофестивалі у Сан-Себастьяні. Фільм також увійшов до офіційної програми цьогорічного Каннського кінофестивалю.

Кадр із фільму «Ще по одній»

 

Глядачі також зможуть побачити драму «Земля кочівників». Стрічка Хлої Чжао здобула «Золотого лева» Венеційського кінофестивалю та визнана найкращим фільмом за результатами глядацького голосування на міжнародному кінофестивалі в Торонто.

Кадр із фільму «Земля кочівників»

 

З основної програми Берлінського кінофестивалю відібрано драму «Дні». У Берліні стрічка здобула особливу згадку премії Teddy за висвітлення ЛГБТ-теми в кіно. Фільм демонструється без перекладу та субтитрів.

Кадр із фільму «Дні»

 

Також у програмі заходу – призер цьогорічного кінофестивалю «Санденс» – драматичний трилер «Ширлі» режисерки Жозефін Декер, яка була відзначена на «Санденсі» спеціальним призом журі за внесок у розвиток авторського кіно.

Кадр із фільму «Ширлі»

 

Ще одна стрічка на фестивалі - «Повільна машина». Її можна вважати авторською подорожжю історією американського кіно та авангарду. Вперше фільм презентували в програмі Bright Future міжнародного Роттердамського кінофестивалю.

Кадр із фільму «Повільна машина»

 

«Новий порядок» – нова робота призера Каннського кінофестивалю мексиканського режисера Мішеля Франко. Фільм відзначено Гран-прі журі – другою за важливістю премією Венеційського кінофестивалю.

Кадр із фільму «Новий порядок»

 

Крім того, у рамках фестивальної програми заплановано презентацію рейтингу 100 найкращих українських фільмів усіх часів, організованого Національним центром Олександра Довженка в співпраці зі Спілкою кінокритиків України. Також на глядачів чекає онлайн-дискусія «Нова реальність: кіно під час пандемії», до якої долучаться куратори Київського тижня критики та французькі куратори фестивальної програми «Фокус: Україна-Франція».

Нагадаємо, організатором фестивалю є компанія «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Джерело: Пресслужба «Артхаус Трафік»

Читайте також:

Новини

4-й фестивалю «Київський тиждень критики» оголосив критиків-кураторів

З 22 по 28 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» проходитиме щорічний фестиваль «Київський тиждень критики». Сьогодні у події з’явився постер, а також організатори назвали критиків-кураторів 4-го фестивалю.

20.08.2020
об 12:37

Новини

Київський тиждень критики представив нову програму

Пілотна програма 4-го Київського тижня критики у 2020 носить назву «Фокус: Україна-Франція», але щороку змінюватиме географічний фокус. В її рамках відбудуться київські прем’єри головних українських фільмів року. Гості фестивалю зможуть побачити шість стрічок українського та французького кіно, які обрали кінокритики країн-учасниць.

22.09.2020
об 15:23

Новини

Перша українська конференція кінокомісій

Можливості кінокомісій та їх вплив на розвиток галузі виробництва фільмів обговорили під час першої в Україні конференції, що присвячена цим експертам. Захід проходив в онлайн-офлайн форматі.

13.10.2020
об 12:47

Новини

Креативна документалістика: Прийом заявок на IDFA 2020

Docudays UA другий рік поспіль організовує українську делегацію на головний європейський фестиваль документального кіно в Амстердамі. До участі на IDFA запрошуються повнометражні проєкти в жанрі креативної документалістики, що перебувають на різних стадіях виробництва. Серед усіх поданих заявок оберуть лише 5 проєктів.

13.10.2020
об 13:45