Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Оскар» вводить нові правила отримання премії

09.09.2020
об 13:21

 Американська академія кінематографічних мистецтв і наук ввела нові стандарти, які почнуть діяти за чотири роки. Вони обов'язкові для дотримання авторами тих картин, що претендують на премію «Оскар» в номінації «Найкращий фільм». Нові правила спрямовані на підвищення інклюзивності в галузі кіноіндустрії, а також на боротьбу з дискримінацією за расовою, етнічною, гендерною та іншими ознаками.  

 

 

Починаючи з 2024 року до фільмів висуватимуться чотири основні вимоги, які пов'язані з залученням до кіновиробництва представників етнічних чи расових меншин, жінок, членів спільноти ЛГБТК +  та людей з обмеженими можливостями. Вони стосуються сюжету картин, знімальної команди, рівного доступу до роботи, а також розвитку аудиторії. Наприклад, як мінімум один з головних героїв або героїв другого плану повинен бути темношкірим, азіатом, латиноамериканцем, жителем Близького Сходу або представником іншої етнічної групи. Якщо цього досягнути неможливо, то як мінімум 30% акторського складу фільму повинні бути представниками згаданих меншин. Аналогічні вимоги пред'являються і до персоналу, який працює над фільмом. А це режисери, сценаристи, композитори, гримери, художники по костюмах, продюсери, стажери, дистриб'ютори, керівники рекламних кампаній. Самі картини також повинні фокусуватися на проблемах інклюзивності. Основна сюжетна лінія, тема або розповідь фільму мають бути зосереджені на жінках, расових або етнічних групах, ЛГБТК +, людях з  когнітивними або фізичними вадами, глухими або слабочуючими.

 

 

Для того, щоб  претендувати на звання найкращого фільму року, стрічка повинна відповідати як мінімум двом критеріям. Нагадаємо, ці правила почнуть діяти для тих картин, які висуватимуться на «Оскар» починаючи з 2024 року.

 

 Джерело: variety.com

Читайте також:

Нові дати відбору та умови прийому українських фільмів на 93-ю церемонію вручення «Оскара»
Новини

Нові дати відбору та умови прийому українських фільмів на 93-ю церемонію вручення «Оскара»

Як ми вже повідомляли раніше, церемонію вручення 93-ї премії «Оскар» перенесено з 28 лютого на 25 квітня 2021 року. У зв’язку з цим Український Оскарівський Комітет оновив терміни прийому заявок та строки проведення відбору і висунення фільму від України на здобуття премії «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук в номінації «Міжнародний повнометражний фільм».

19.06.2020
об 19:49

Новини

Emmy 2020: Едді Мерфі може отримати телевізійного «Оскара»

Знаменитий голлівудський комік Едді Мерфі удостоєний номінації на премію Американської телевізійної академії Emmy 2020. Разом зі своїми колегами він претендуватиме на нагороду як один з ведучих популярної програми Saturday Night Live.

30.07.2020
об 10:51

Новини

Розпочинається національний відбір на премію «Оскар»

25 серпня Український Оскарівський Комітет розпочинає прийом заявок на участь фільмів у національному відборі на премію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Міжнародний повнометражний фільм».

13.08.2020
об 18:29