Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Оскар» створить центри для нагородження лауреатів премії у Лондоні та Парижі

10.04.2021
об 18:09

Американська Академія кінематографічних мистецтв і наук після чисельних скарг номінантів, які знаходяться за межами США, відмовилася від свого правила, яке заперечувало можливість використання Zoom для проведення «Оскара». Організатори події вирішили створити європейські «центри» для нагородження, щоб ті номінанти, які не можуть поїхати до Лос-Анджелеса через пандемію, змогли взяти участь у церемонії.

 

Організатори «Оскара» раніше заявляли, що не буде ніякої можливості приєднатись до шоу через мережу Zoom. Стівен Содерберг, який входить до числа організаторів, наголосив на тому, що просто сподівається на те, що їм не доведеться проводити церемонію онлайн.

 

Стівен Содерберг - американський кінорежисер, сценарист, продюсер і кінооператор

 

 

Продюсери «Оскара» запросили усіх номінантів, які можуть це зробити, приїхати до Лос-Анджелеса на цю подію, але визнали, що карантинні обмеження ускладнять усі переміщення як по світу, так і країні. Зараз округ Лос-Анджелеса вимагає дотримуватись 10-денного карантину тим, хто лише приїхав. Лікарка та кульсунтантка організаторів Ерін Бромадж, заявила, що спеціально для «Оскара» було створено спеціальний центр для проведення тестів для учасників шоу.

 

Спочатку Американська Академія кінематографічних мистецтв і наук чинила опір будь-якій віддаленій участі в «Оскарі», особливо після того, як на «Золотому глобусі» технічні несправності викликали значні проблеми. Продюсери неодноразово говорили учасникам, що вони докладуть максимально зусиль, щоб забезпечити безпечний та приємний вечір для всіх, тому віртуальна зустріч буде менш атмосферною та нівелює усі зусилля.

 

Кері Малліган та Еміральд Феннелл

 

 

Однак значна кількість номінантів, серед яких зірка «Перспективної дівчини» Кері Малліган та сценаристка і режисерка фільму Еміральд Феннелл, живуть у Великобританії, яка заборонила будь-які несуттєві поїздки. Так само це могло вплинути Ентоні Гопкінса, Ґері Олдмена, Різа Ахмеда, Олівію Колман та Сашу Барона Коена, які претендують практично на нагороди у всіх головних номінаціях. Також могли постраждати номінанти у категорії «Найкращий міжнародний художній фільм».

 

Спочатку церемонія вручення «Оскара» повинна була відбутися 28 лютого, але в червні 2020 року Кіноакадемія оголосила, що подію доведеться відкласти на два місяці, а критерії відбору номінантів будуть скориговані, включаючи можливість номінації фільмів, випущених на потокових платформах.

 

 

Характер церемонії також докорінно змінився. Содерберг описав її номінантам як «різновид коктейльної вечірки». Традиційна червона доріжка «Оскару» також зазнала коректив, однак як вона буде виглядати невідомо і досі.

 

Американська кіноакадемія як і завжди прагне залучити якомога більшу аудиторію до перегляду «Оскарах», яка в 2020 році досягла найнижчих показників у США - 23,6 мільйони глядачів. Ведуча мережа ABC, яка, як вважається, платить близько 75 мільйонів доларів на рік за контрактом, що діє до 2028 року, нещодавно спробувала натиснути на Кіноакадемію, щоб трохи змінити та пожвавити шоу після багатьох років зменшення

 

Джерело: The Guardian

Читайте також:

Новини

Історія телевізійної прем’єри «Оскар» та провальної перемоги

Життя – вічний потік, а кожен день все більше нових подій витісняють те, що було до них. Вчені говорять, що зараз людина за день отримує стільки інформації, скільки раніше могло охопити ціле століття. Однак незмінно з нами залишаються улюблені розважальні програми, які допомагають пережити тяжкі часи та відсвяткувати приємні миті. Такою вже встигла стати для усього світу церемонія нагородження кінопремії «Оскар», яка бере свій початок у далекому 1929 році, коли 16 травня 270 осіб прибули у Roosevelt Hotel, щоб за 15 хвилин нагородити переможців у головних номінаціях. Проте найбільшою відмінністю від вже відомої нам події був той факт, що їх імена вже були відомі за три місяці до церемонії. На той час побачити усе дійство на власні очі могли лише представники кіноіндустрії, купивши квиток за 5 доларів, що у наші дні прирівнюється до 74 доларів.

19.03.2021
об 13:43

Новини

«Історії мають значення»: Формат проведення 93-ї церемонії нагородження «Оскар»

Продюсери «Оскар» Стівен Содерберг, Стейсі Шер и Джессі Коллінз відправили всім номінантам на цьогорічну премію листа. Його зміст присвячено планам організаторів щодо проведення події, а також містить правила, яких мають дотримуватися гості.

21.03.2021
об 13:16

Новини

7 українців – володарів премії «Оскар»

За місяць, 25 квітня, у США відбудеться 93-тя церемонія вручення премії «Оскар», на якій відзначатимуть найкращі роботи в галузі кінематографу за 2020 рік. Напередодні цієї видатної для світу кіномистецтва події VGL cinema вирішив згадати українців, які в різний час здобували найпрестижнішу світову кінонагороду.

25.03.2021
об 16:16

Новини

«Оскар» без використання Zoom викликав питання у закордонних номінантів

Повідомляється, що керівники кіностудій скаржаться на питання логістики, витрат та карантинних обмежень. Політика no Zoom заперечує будь-яку можливість використання програми для відеодзвінків під час цьогорічного вручення кінопремії, що додає головного болю для кількох номінантів, які проживають за межами США і які все ще мають дотримуватись обмежень.

29.03.2021
об 11:26