Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Оскар» презентував офіційний постер 93-ї церемонії нагородження

12.03.2021
об 16:21

У цьому році церемонія вручення премій Кіноакадемії проходитиме пізніше, ніж зазвичай – 25 квітня. У понеділок, 15 березня, організатори оприлюднять список номінантів на нагороди, а поки представляють офіційний постер «Оскара 2021», який створено 7-ма художниками, кожен з яких своїм малюнком намагався відповісти на запитання: «Що для вас означають фільми?».

 

Американська Кіноакадемія презентувала головне зображення 93-ї церемонії нагородження «Оскар», яке стане частиною кампанії, що носить загальну назву «Покажи свою любов до кіно». Постер складається з семи різних зображень художників з різних кінців світу, яких Кіноакадемія попросила створити власні образи відомої всім статуетки. Так, над своїми частинами зображення працювали Темі Кокер із Нігерії; Петра Ерікссон, яка народилася в Стокгольмі, а живе в Барселоні; Магнус Волл Матіассен із Норвегії; Мішель Робінсон, яка народилася в Південній Кореї, а живе в Лос-Анджелесі; Каран Сінгх з Австралії; Вікторія Вілласана з Мексики та Шона Ікс з Нью-Йорка.

Наразі організатори заходу використовують всі сім зображень, в якості реклами. Однак нині й досі не відомі деталі проведення самої церемонії нагородження. Як пишуть The Wrap, Америка в умовах пандемії, спричиненої COVID-19, обмежує проведення масових заходів. Цілком ймовірно, що кіноподія частково відбуватиметься в онлайн-форматі.

 

Джерело: The Wrap

Читайте також:

Новини

Довгий список претендентів на П’яту Національну кінопремію «Золота Дзиґа»

У селекційному відборі П’ятої Національної кінопремії «Золота Дзиґа» взяли участь 84 кінороботи, після перевірки на відповідність вимогам регламенту цьогорічної відзнаки їх залишилося 79.

09.03.2021
об 18:14

Новини

The New Yorker назвав найкращі ролі століття

Америкнський кінокритик щотижневика The New Yorker Річард Броді склав список найкращіх кіногероїв століття.

09.03.2021
об 18:44

Події

Список номінантів BAFTA 2021

Британська академія кіно і телевізійних мистецтв назвала головних претендентів на BAFTA 2021. За місяць під час церемонії нагородження 74-ою премією, яка відбудеться 11 квітня, ми дізнаємося переможців, а поки вивчаємо тих, хто може отримати відзнаку.

10.03.2021
об 16:42

Новини

Українське кіно за кордоном: Посилення потенціалу міжнародного співробітництва

На Всеукраїнському Форумі «Україна 30. «Культура. Медіа. Туризм», який проходить упродовж 9 – 11 березня в КВЦ Парковий, відбулась сесія «Посилення потенціалу міжнародного співробітництва у кіновиробництві та впізнаваності бренду українського кіно за кордоном». Серед учасників свої думки висловили голова Держкіно Марина Кудерчук; голова підкомітету в сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко; перший заступник міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв; засновник кіностудії FILM.UA Сергій Созановський; продюсер Жан Шарль Леві.

11.03.2021
об 16:38