Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Оскар» на стадії переговорів щодо використання BFI Southbank для церемонії у Лондоні

19.04.2021
об 16:14

Академія кінематографічних мистецтв і наук веде переговори з Британським інститутом кіно (BFI) щодо використання кінокомплексу Southbank в рамках майбутньої церемонії вручення кінопремії «Оскар».

 

Американська кіноакадемія хоче використати BFI Southbank, що знаходиться в лондонському Ватерлоо, як один з міжнародних «хабів» для церемонії нагородження, яка має відбутися у неділю, 25 квітня, в Лос-Анджелесі.

 

«Оскар» був змушений змінити свої початкові плани провести шоу без використання Zoom після скарг на те, що кандидати, які не живуть у США, не зможуть взяти участь через пандемію. Замість цього Кіноакадемія вирішила створити декілька закордонних спеціалізованих місць проведення церемонії, щоб створити усі умови для участі тих, хто не може подорожувати.

 

Якщо ситуація в Лондоні дозволятиме, то швидше за все церемонія там буде проводитись в перші години понеділка, 26 квітня, через різницю в часі. Запобіжні заходи включатимуть: негативні тести на Covid-19; карантин для учасників, які не є громадянами Великобританії; та обмеження на кількість гостей. Серед британських номінантів - актори Кері Малліган, Деніел Калуя та Ентоні Гопкінс, а також режисер Еміральд Феннелл.

 

Однак урядові норми стверджують, що подібні зібрання, все ще заборонені, тому будь-які масштабні заходи у приміщенні можуть вимагати спеціального дозволу.

 

Джерело: The Guardian

Читайте також:

Новини

«Оскар» презентував офіційний постер 93-ї церемонії нагородження

У цьому році церемонія вручення премій Кіноакадемії проходитиме пізніше, ніж зазвичай – 25 квітня. У понеділок, 15 березня, організатори оприлюднять список номінантів на нагороди, а поки представляють офіційний постер «Оскара 2021», який створено 7-ма художниками, кожен з яких своїм малюнком намагався відповісти на запитання: «Що для вас означають фільми?».

12.03.2021
об 16:21

Новини

«Оскар» зможуть відвідати лише ведучі, номінанти та їх гості

Давно було зрозуміло, що 93-тя церемонія вручення «Оскара», яка відбудеться 25 квітня, не буде схожою на будь-яку іншу. Президент Кіноакадемії Девід Рубін оголосив про скасування усіх фізичних подій, які зазвичай відбуваються навколо самої церемонії нагородження премії «Оскар», включаючи обід для номінантів та бал губернаторів.

16.03.2021
об 19:02

Новини

«Оскар» без використання Zoom викликав питання у закордонних номінантів

Повідомляється, що керівники кіностудій скаржаться на питання логістики, витрат та карантинних обмежень. Політика no Zoom заперечує будь-яку можливість використання програми для відеодзвінків під час цьогорічного вручення кінопремії, що додає головного болю для кількох номінантів, які проживають за межами США і які все ще мають дотримуватись обмежень.

29.03.2021
об 11:26

Новини

«Оскар» створить центри для нагородження лауреатів премії у Лондоні та Парижі

Американська Академія кінематографічних мистецтв і наук після чисельних скарг номінантів, які знаходяться за межами США, відмовилася від свого правила, яке заперечувало можливість використання Zoom для проведення «Оскара». Організатори події вирішили створити європейські «центри» для нагородження, щоб ті номінанти, які не можуть поїхати до Лос-Анджелеса через пандемію, змогли взяти участь у церемонії.

10.04.2021
об 18:09

Статті

Як кіно стало різнобарвним: Перша церемонія «Оскар» у кольорі

Кожен день має свій відтінок, кожна людина обирає колір свого життя, як режисер гамму для свого фільму. У когось виходить так вдало, що більше не сплутаєш його історію більше ні з ким і вона буде варта екранізації фільму для «Оскара», а комусь залишиться лише класичний чорно-білий світ, який згадають лише окремі поціновувачі. І така поетика життя абсолютно не заважає робити свій вибір кожній людини. Однак творці кіно середини 20 століття після успіху першого кольорового тріумфатора кінопремії «Оскар» фільму «Віднесені вітром» вирішили звернути свою увагу на різнобарвні образи на великих екранах. Так з кожним роком все більше кольорових стрічок почали висуватись на премію, а вже у 1966 році 38-ма церемонія вручення нагород Американської кіноакадемії була трансльована у кольорі вперше. Тоді ж переможцями стали стрічки, які не лише своєю різнобарвною картинкою увійшли в історію кіно, але й видатним сюжетом.

18.04.2021
об 17:12