Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Оскар-2021» відкладається

16.06.2020
об 10:01
«Оскар-2021» відкладається

Американська кіноакадемія прийняла рішення про перенесення початку церемонії вручення премії «Оскар-2021» на квітень наступного року.

Раніше VGL cinema повідомляв про зміни в правилах для номінації на премію Американської кіноакадемії, що були внесені через пандемію коронавірусу, і про чутки, що ширяться в кінематографічних колах, про можливе перенесення церемонії на більш пізній термін. Тепер ці чутки підтвердилися в офіційному Твітері кіноакадемії.

Це правда! Наступного року #Oscars відбудеться 25 квітня 2021 року.

Ось що ще потрібно знати:

– Термін подання заякок до «Оскара» буде продовжено до 28 лютого 2021 року

– Про номінації буде оголошено 15 березня 2021 року

– @AcademyMuseum відкриється 30 квітня 2021 року

Також планується, що кількість стрічок у категорії «Найкращий фільм» буде фіксованою – на статуетку зможуть претендувати 10 номінантів.

«Починаючи з 94-ї церемонії нагородження в 2021 році, у категорії «Найкращий фільм» будуть представлені 10 номінантів», – повідомили в прес-службі організації.

Нагадаємо, що раніше кількість претендентів щороку могла змінюватися.

Крім того, щоб «розширити культурне розмаїття» та дати доступ до професії «жінкам та людям з не білим кольором шкіри», Американська кіноакадемія впровадить низку системних змін. Вони стосуватимуться проведення кастингів, написання сценаріїв тощо.

«Незважаючи на те що Академія домоглася великих успіхів, ми знаємо, що попереду ще багато роботи, щоб забезпечити рівні можливості для всіх, – сказав генеральний директор Академії Дон Дон Хадсон. – Необхідно вирішити цю проблему терміново. Із цією метою ми внесемо зміни і продовжимо вивчення наших правил і процедур, щоб всі голоси були почуті й відзначені».

Джерело: Суспільне, Twitter The Academy

Читайте також:

Новини

Чому американські ЗМІ розкритикували «Оскар»?

Сьогодні Всесвітній день культурного розмаїття в ім'я діалогу та розвитку. Свято з'явилося лише 17 років тому, під тиском глобалізації. Прагнучи універсальних стандартів, люди звужують рамки свого розвитку й разом з цим забувають традиції, мову, історію. Замість того, щоб зберегти культурну спадщину для майбутніх поколінь. З одного боку, у підпорядкованому однаковим правилам світі домовитися легше, з іншого – відмовившись від багатства народних цінностей, ми намагаємося позбавити себе вибору. Проблема культурного розмаїття актуальна й у світі кіно. Про неї найчастіше говорять напередодні й після проведення церемонії «Оскар», навіть є спеціальний маркер – #OscarSoWhite.

21.05.2020
об 16:32

Новини

Гетті МакДенієл – перша афроамериканка, що отримала премію «Оскар»

125 років тому, 10 червня 1895 року, народилася актриса Гетті МакДенієл, ім'я якої міцно вписано в історію американського кінематографу. У 1940 році саме вона стала першою афроамериканкою, що отримала премію «Оскар» – за роль Маммі в кіноепопеї «Звіяні вітром».

10.06.2020
об 10:11

Новини

Український Оскарівській Комітет: Термін подання заявок поки не змінний

Копії документів, що підтверджують громадянство України або постійне проживання в Україні продюсера, режисера, сценариста, виконавців головних ролей, оператора, монтажера, композитора, звукорежисера, художника-постановника, художника по костюмам.

10.06.2020
об 14:04