Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Осінній VGL cinema: Відтінки кіножиття після пандемії

17.09.2020
об 16:16

Осінь і весна цьогоріч вирішили замінити одна одну. Замість звичної нестачі енергії, браку ідей та інших проявів авітамінозу золота пора 2020 року обіцяє бути напрочуд активною, ніби літо ще попереду. Вона подарувала розквіт проєктам, які вимушені були взяти паузу на час акції «Залишайся вдома», а період дощів та листопаду має стати щедрим на кінопрем’єри.

 

Перші примірники осіннього VGL cinema вже полетіли до своїх читачів. Редакції видання неймовірно приємно повертатися до звичного ритму життя й виходити, як і раніше, раз на два місяці. Лейтмотивом 29-го номера стали новинки українських фільмів і, звичайно, перші заходи після зняття жорстких карантинних обмежень.

Готуючи обкладинку новенького VGL cinema, у редакції відразу ж виникла ідея присвятити її сучасному українському кіно, що виходитиме в прокат найближчим часом. Йти на великих екранах вітчизняним стрічкам завжди було складніше. Тільки-но бокс-офіси національних фільмів почали показувати конкурентоспроможні цифри, як свої корективи внесла пандемія. Вона буквально паралізувала кінематограф, а разом з ним і кінобізнес. Розуміючи, що глядач орієнтується не тільки на жанр, сюжет і режисера, а ще й на впізнаваність облич, ми вирішили винести на титульний аркуш осіннього номера трьох акторів з релізів, які ось-ось з’являться на великих екранах. Так, на обкладинку потрапили Роман Луцький, що зіграв у фільмі «Безславні кріпаки»; Микола Береза, який виконує головну роль у приквелі «Червоний. Без лінії фронту»; Даша Плахтій, яка також грає в стрічці «Червоний. Без лінії фронту», а ще у фільмі «Довбуш», прем’єру якого перенесли на весну 2021 року.

 

 

«Важливо займатися піаром українських акторів. Їх мають впізнавати глядачі, вони повинні розповідати про себе та про свою роботу. На мою думку, тільки в такий спосіб ми зможемо привернути увагу українців до національного кінопродукту», – прокоментувала вибір редакції співзасновниця та директорка журналу VGL cinema ГАЛИНА ШКУРЕНКО.

Окрім інтерв’ю з акторами, на сторінках осіннього номера читачі знайдуть розмови з продюсерами, які наразі поновили роботи над своїми проєктами або вже збираються випускати їх у прокат. Про виклики, з яким довелося стикнутися, розповіли Валентин Васянович, Єгор Трояновський, Сергій Лавренюк та Олег Сенцов.

 

«Ми не могли оминути увагою офлайн-заходи, тож головною темою номера обрали саме кіноподії. Про проведення фестивалів, форумів та воркшопів у період послаблення карантину розповіли продюсери, директори та PR-менеджери. Як вони відбувалися – бачили й наші кореспонденти, тож на сторінках нового примірника ви також знайдете фоторепортажі, статті та результати фестивалів», – розповіла співзасновниця та головна редакторка журналу VGL cinema ВІКТОРІЯ ЛЮЗЗО.

Також на сторінках осіннього номера – наші традиційні рубрики та аґрус кожного примірника – інтерв’ю із зіркою світового кінематографа. Пірнайте у світ кінематографу разом з VGL cinema.

Читайте також:

Новини

KMW Special: Європейський погляд на правила у медіабізнесі

15 вересня з 14:10 до 15:00 KYIV MEDIA WEEK Special та Представництво ЄС в Україні презентують панельну дискусію «Європейський погляд: хто сьогодні формує нові правила у медіабізнесі?».

11.09.2020
об 16:04

Новини

14 та 15 вересня приєднуйтеся до KYIV MEDIA WEEK

У понеділок, 14 вересня, о 10:00, в онлайн-форматі розпочався довгоочікуваний KYIV MEDIA WEEK Global Marathon. Не пропустіть найцікавіші заходи!

14.09.2020
об 11:45

Інтерв'ю

Світові зірки, унікальні фільми та нові програми: Юлія Сінькевич про 11-й ОМКФ

Уперше за свою історію масштабний івент для поціновувачів якісного інтелектуального кінематографу змінив дати та формат. Зважаючи на пандемію та заходи безпеки, 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться в онлайн-форматі й триватиме з 25 вересня до 3 жовтня. Чим дивуватиме ОМКФ, на які фільми чекати та хто зі світових зірок приєднається онлайн, розповіла генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

15.09.2020
об 12:25

Новини

Гайд по фільмах 11-го ОМКФ від Юлії Сінькевич

25 вересня стартує 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який цьогоріч проходитиме в новому для себе форматі. Генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич порадила, які фільми з програм краще не пропускати і заздалегідь забронювати собі на них квитки.

16.09.2020
об 15:15