Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

ORTALAN Нарімана Алієва відібрано до Berlinale Co-Production Market

17.01.2022
об 11:51

Майбутній фільм Нарімана Алієва ORTALAN став одним із 19 проєктів, які обрали серед 295 заявок офіційного відбору Berlinale Co-Production Market. Щороку до копродукційного ринку в Берліні потрапляє близько 30-ти ретельно відібраних майбутніх повнометражних фільмів. У 2022-му подія відбудеться онлайн.

19-ий Берлінський копродукційний кіноринок — одна з найбільших індустрійних подій в Європі. У її рамках зустрінуться майже 550 продюсерів та інвесторів із досвідом міжнародної копродукції для обговорення нових проєктів та нетворкінгу з професіоналами-однодумцями.

«Берлінський копродукційний кіноринок є одним із найбільших майданчиків у світі для пошуку міжнародних партнерів, які долучаться до спільного виробництва. Я радий, що “Орталан” потрапив до офіційного відбору кіноринку. Це дає можливість привернути до проєкту широку увагу потенційних партнерів. Взагалі це важливий та необхідний етап роботи над фільмом, адже саме зараз ми закладаємо фундамент для подальшої реалізації потенціалу роботи», — коментує режисер фільму ORTALAN Наріман Алієв.

ORTALAN — історична драма про депортацію кримськотатарського народу. Події фільму відбуваються в Криму у травні 1944 року. Юнак Ісмаїл, повернувшись з гір, зустрічає своє село спорожнілим. Розгублений, він вирушає на пошуки рідних та відповідей.

Продюсери фільму — Володимир Яценко та Анна Соболевська, співзасновники кінопродакшену ForeFilms, який займатиметься виробництвом фільму.

Раніше проєкт картини посів друге місце у категорії ігрових повнометражних фільмів художньої та культурної значущості Сімнадцятого конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно та отримав грант від Українського культурного фонду на написання сценарію. Також восени 2021 року ORTALAN представили на кіноринку Connecting Cottbus, де він отримав нагороду Avanpost Pitch Packaging Award.

Berlinale Co-Production Market відбудеться з 12 по 16 лютого 2022 року.

 

Джерело: ForeFilms

Читайте також:

Новини

«Найкращі вихідні» презентували другий трейлер

Любов одне до одного, до музики, до роботи, до фестивалю, до Києва: презентували другий офіційний трейлер комедії «Найкращі Вихідні». Різні люди їдуть до Києва з різними планами на вихідні, та є одна річ, яка їх всіх об’єднує — кохання.

12.01.2022
об 11:28

Новини

Прем’єра нового сезону шоу «Розсміши коміка» на ТЕТ

У день закоханих, 14 лютого, на телеканалі ТЕТ відбудеться прем’єра нового сезону легендарного гумористично-розважального шоу «Розсміши коміка».

16.01.2022
об 12:01