Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Організатори «Оскара» вже розпочали планувати церемонію 2022 року

15.05.2021
об 16:14

Не встигло минути і трьох тижнів з 93-ї церемонії нагородження кінопремії «Оскар», як Академія кінематографічних мистецтв і наук вже почала будувати плани на наступний рік.

 

The Hollywood Reporter повідомляє, що під час засідання в середу ввечері Комітет з нагородження та подій Академії розпочав обговорення питання про правила участі у наступній церемонії. Саме це питання і цікавить дистриб'юторів, які мають спланувати, коли і як вони повинні випустити свої нові фільми, враховуючи, що Каннський кінофестиваль відбудеться вже в липні, а фестивалі, які мають відбутись восени, вже розглядають претендентів на участь у програмі.

 

Сезон нагороджень зазвичай розпочинався 1 січня, але цього разу через пандемію був перенесений на кінець лютого, тому найбільш вірогідним сценарієм для наступного року може стати повернення до звичних дат проведення. Що ж стосується самої церемонії вручення премії «Оскар», то найімовірніше подія пройде або наприкінці лютого, або ж на початку березня 2022 року, щоб уникнути співпадіння у датах із «Супербоулом».

 

Тим часом майже 10 000 членів Академії заохочують представників кіноіндустрії через електронну пошту подати заявку до кінця травня, щоб долучитись до рядів академіків. Відомо, що цьогорічний виборчий цикл буде відрізнятися від попередніх тим, що на нього впливатимуть заходи, прийняті в червні минулого року в рамках ініціативи про включення нових правил, які будуть введені у 2025 році і матимуть на меті додати різноманітності і розширити репрезентацію як між номінантів, так і серед академіків.

 

Джерело: The Hollywood Reporter

 

Читайте також:

Новини

«Оскар» визначився із переможцями 2021 року

У досить мінливий час необхідно мати щось для відчуття стабільності й для більшості шанувальників кінематографу якраз таким завжди залишається «Оскар». Цього року 93-я церемонія нагородження кінопремії відбувалась одразу в декількох місцях, але це не завадило стати їй однією з найбільш атмосферних за усі роки існування. Що ж стосується червоної доріжки, то їх було декілька, а особисті інтерв’ю відбувались на фоні зірок, які мило спілкувались між собою і займались своїми справами, поки оператори бігали, намагаючись зняти найбільш цікаві кадри, що створило відчуття особистої присутності для глядачів. А динамічні виступи номінантів на «Найкращу пісню до фільму» задали настрою для усієї церемонії.

26.04.2021
об 06:51

Новини

Deadline розповіли про довгий шлях номінантів до «Оскара»

Кожен із номінантів на «Найкращий фільм року» пережив довгу подорож, щоб перетнути фінішну пряму і завершити роботу, перш ніж заслужити розгляд Американської кіноакадемії.

25.04.2021
об 18:17

Новини

Історія телевізійної прем’єри «Оскар» та провальної перемоги

Життя – вічний потік, а кожен день все більше нових подій витісняють те, що було до них. Вчені говорять, що зараз людина за день отримує стільки інформації, скільки раніше могло охопити ціле століття. Однак незмінно з нами залишаються улюблені розважальні програми, які допомагають пережити тяжкі часи та відсвяткувати приємні миті. Такою вже встигла стати для усього світу церемонія нагородження кінопремії «Оскар», яка бере свій початок у далекому 1929 році, коли 16 травня 270 осіб прибули у Roosevelt Hotel, щоб за 15 хвилин нагородити переможців у головних номінаціях. Проте найбільшою відмінністю від вже відомої нам події був той факт, що їх імена вже були відомі за три місяці до церемонії. На той час побачити усе дійство на власні очі могли лише представники кіноіндустрії, купивши квиток за 5 доларів, що у наші дні прирівнюється до 74 доларів.

19.03.2021
об 13:43

Новини

The Hollywood Reporter розповів як номінанти на «Оскар» перевтілювались на персонажів із реального життя

Андра Дей, Саша Барон Коен, Ґері Олдмен Гленн Клоуз, Леслі Одом-молодший та Аманда Сейфред розповіли про те, як вони використовували зовнішні елементи - костюми, перуки, макіяж та сигарети - для відображення сутності своїх героїв.

24.04.2021
об 14:19