Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Організатори «Берлінале» вирішили провести офлайн-подію у червні

13.05.2021
об 16:03

Скориставшись зниженням кількості заражених, організатори Берлінського кінофестивалю оголосили в понеділок, що більшість фільмів, що входили до конкурсу в онлайні на початку року, буде показано на відкритому випуску фестивалю у столиці Німеччини в червні.

Спалах коронавірусу змусив «Берлінале» змінити свої плани і відкласти подію з лютого та розділити її на дві частини.

У березні пройшла перша частина в онлайн-форматі для критиків та дистриб’юторів, а другу частину фестивалю тепер планується провести на відкритому повітрі для широкої публіки 9 – 20 червня.

Як говорять самі організатори, «Берлінале» радий можливості подарувати глядачам насолоду від присутності у кінотеатрі під відкритим небом на 16 майданчиках у рамках програми Summer Special. Глядачі отримуватимуть особливий, колективний фестивальний досвід, чогось, чого всім не вистачало протягом тривалого часу.

Червневий захід спрямований на відродження бажання «сходити в кіно та має сприяти відродженню культурної взаємодії з аудиторією».

Програма складатиметься в основному з фільмів, показаних в онлайні ще за першої частини фестивалю, включаючи фільми переможців фестивалю, які будуть нагороджені на гала-церемонії 13 червня.

Продаж квитків розпочнеться 27 травня.

Джерело: Daily Sabah

Читайте також:

Новини

Берлінале презентував конкурсну програму

Цього тижня Берлінський міжнародний кінофестиваль анонсував конкурсну програму та спеціальні покази. Організатори обіцяють запеклу боротьбу та усі світові прем’єри, до яких приєднаються режисери Селін Ск'ямма, Даніель Брюль та Ксав'є Бовуа.

11.02.2021
об 17:18

Новини

Керівник Європейського кіноринку на Берлінале Денніс Ру розкрив деталі організації події у віртуальному форматі

Поки Європейський кіноринок готується до запуску в понеділок у цифровому форматі, його новий директор Денніс Ру розповів Variety про обгрунтування обраної ним структури та виклики, з якими він зіткнувся під час підготовки цьогорічного заходу.

28.02.2021
об 16:18

Новини

Український національний стенд вже працює на віртуальному кіноринку «Берлінале»

Відсьогодні упродовж наступних п’яти днів у межах 71-го Берлінського міжнародного кінофестивалю проходить European Film Market (EFM), який цього року відбувається в онлайн-форматі. Український національний стенд розпочав свою роботу на віртуальному кіноринку «Берлінале».

01.03.2021
об 13:02

Новини

Журі Берлінале вручили «Золотого ведмедя» переможцю

Сучасна сатирична стрічка румунського режисера Раду Жуде «Невдачний трах, або Божевільне порно» отримав «Золотого ведмедя» Берлінського кінофестивалю у номінації «Найкращий фільм».

05.03.2021
об 17:36