Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Онлайн-трансляція пітчингу та огляд найперспективніших проєктів-дебютів на конкурсі від Держкіно

23.06.2020
об 10:50
Онлайн-трансляція пітчингу та огляд найперспективніших проєктів-дебютів на конкурсі від Держкіно

Сьогодні, 23 червня, починаються пітчинги другого туру 13-го конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно. За ними можна спостерігати у режимі реального часу. Цікаво, що цьогорічна експертна комісія під час презентаційних сесій розглядає напрямами «Ігрові повнометражні фільми-дебюти (національні та спільне виробництво)» та «Ігрові короткометражні фільми-дебюти (національні та спільне виробництво)». 

З 23 по 26 червня водному з кінотеатрів мережі «Планета Кіно» розпочались перезентаційні сесії, які тривають по кожному проєкту недовше 15 хвилин. Члени Експертної комісії, члени Ради та представники Держкіно мають право ставити запитання щодо презентованого кінопроєкту. Звісно, з огляду на карантин та заходи з протидії Сovid-19 учасникам дотримуються маскового режиму, зберігають дистанцію в 1,5 метра один від одного, а ще кількість людей в залі обмежена 5-ма особами.

Днями український кінокритик Ярослав Підгора-Гвяздовський спеціально для УП.Життя підготував огляд національних проєктів-дебютів, що беруть участь у конкурсі. На його думку, у журі 13-го конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно робота не проста, адже їм треба розглянути 176 проєктів. Таку кількість дебютантів за вісім років роботи оновленого Держкіно допустили до участі вперше. У своїй статті Ярослав Підгора-Гвяздовський пропонує розглянути 5 найперспективніших проєктів повнометражних фільмів, які за рішенням Ради кінематографії на основі висновків експертної комісії пройшли до другого туру. Всього у цей етап конкурсу потрапило 30 повнометражних робіт-дебютантів.

Отже, до short list’у кінокритика потрапили такі проєкти:

–  «Чорнобильський Робінзон»;
–  «Ля Палісіада»;
–  «Я і Фелікс»;
–  «Куди б ти не пішла»;
–  «Спека».

Кожен з них має шанси на успіх. Які проєкти зацікавлять експертну комісію, спостерігайте в режимі реального часу за другим туром 13-го конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно.

Джерело: dergkino.gov.ua; life.pravda.com.ua

Читайте також:

Новини

PITCH UA 2: журі визначило переможців конкурсу

І цього разу їх безпрецедентно багато, а значить якісного, цікавого й різноманітного контенту про Україну вже скоро стане значно більше! І цього разу їх безпрецедентно багато, а значить якісного, цікавого й різноманітного контенту про Україну вже скоро стане значно більше!

22.05.2020
об 17:11

Перший етап Тринадцятого конкурсного відбору – є результати оцінки експертів
Новини

Перший етап Тринадцятого конкурсного відбору – є результати оцінки експертів

​​​​​​​Відбулось засідання експертних комісій за напрямами Тринадцятого конкурсного відбору Держкіно. Члени експертних комісій обговорили кінопроєкти I етапу конкурсного відбору та передали до Держкіно заповнені картки експертних оцінок кінопроєктів, що беруть участь у Тринадцятому конкурсному відборі.

28.05.2020
об 10:01

Комітет з Державної премії України імені Олександра Довженка оголошує конкурс на здобуття премії 2020 року.
Новини

Комітет з Державної премії України імені Олександра Довженка оголошує конкурс на здобуття премії 2020 року.

Державна премія України імені Олександра Довженка присуджується за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва щорічно до 10 вересня. Премія, що носить ім’я видатного українського кінорежисера і письменника Олександра Довженка, присуджується як окремим кінематографістам, так і творчим колективам. Колектив, який висувається на здобуття премії, не може перевищувати 5 осіб і повинен включати лише тих авторів, чий творчий внесок був найбільш визначний.

29.05.2020
об 11:07

Сучасні реалії другого етапу тринадцятого конкурсного відбору Держкіно: Де, коли і які правила?
Новини

Сучасні реалії другого етапу тринадцятого конкурсного відбору Держкіно: Де, коли і які правила?

На сьогодні стало відомо, що захід відбудеться офлайн в River Mall «Планета Кіно» (метро Осокорки, Дніпровська Набережна, 10В). Дивіться детальний розклад презентаційних сесій (за напрямами).

19.06.2020
об 16:50