Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Онлайн-прем’єри: Права на сиквел «Поїздка в Америку 2» придбав Amazon Prime

14.10.2020
об 17:48

Ще одна голлівудська прем’єра схоже відбудеться онлайн. Днями компанія Paramount за $ 125 млн продала сервісу Amazon Prime права на очікувану глядачами стрічку «Поїздка в Америку 2».

 

Як повідомляють американські ЗМІ, студія Paramount завершила переговори з сервісом Amazon Prime. За їхніми результатами продовження легендарної комедії з Едді Мерфі «Поїздка в Америку 2» замість великих екранів транслюватиметься в найбезпечніших з усіх можливих кінотеатрів – на ґаджетах користувачів сервісу.

Вартість угоди, яка становить $ 125 млн, стала остаточним аргументом для Paramount. За інсайдерською інформацією керівники студії довго розмірковували над тим, як правильно випустити цей ризиковий з точки зору окупності проєкт. На реліз, в якому знову зіграє Едді Мерфі, претендували найбільші стрімінгові платформи, в тому числі й Paramount CBS All Access, яка входить в холдинг компанії кіновиробника. Однак тільки пропозиція Amazon виявилася найбільш привабливою за інші.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

Прем’єру анімації «Душа» з кінозалів перенесли в онлайн

Прем’єру стрічки «Душа» перенесли на кінець грудня та перевели в онлайн-формат. Не дивлячись на те, що до прем’єри ще два місяці, фільм вже отримав багато позитивних відгуків критиків.

12.10.2020
об 15:19

Новини

Віртуальні світи: Студія Disney розвиватиме свою онлайн-мережу

Disney вирішила провести реструктуризацію і розвивати онлайн-платформи. До такого кроку компанію підштовхнула епідемія Covid-19 та закриття традиційних кінотеатрів по світу на період пандемії.

13.10.2020
об 14:39

Новини

Кінотеатри втратять до 80% доходів

Американські кінотеатри вимушено призупинили роботу через відсутність великих прем’єр. Аналітики вже підрахували суму збитків такого простою великих екранів. Однак власників кінозалів не можуть втішити й прогнози на наступний рік.

13.10.2020
об 16:57

Новини

У мережу потрапили нові кадри з фільму «Бетмен»

Прем’єра фільму відбудеться у 2022 році, однак вже можна дізнатись деякі подробиці зі зйомок стрічки.

14.10.2020
об 12:35