Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

ОМКФ розширив секції та додав нові фільми до програми

22.09.2020
об 16:26

 Позаконкурсні програми 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю поповнились новими стрічками. Крім цього, організатори розширили секції. Глядачі зможуть оцінити роботи учасників та переможців найвідоміших міжнародних кінофестивалів.

Новий фільм з’явився у програмі «Візії» - тут представлені стрічки з оригінальним візуально-наративним кінематографічним підходом. Разом з іншими стрічками у секції можна буде подивитись документальну роботу Ельзи Кремзер та Левіана Петера «Космічні пси».

Розширено і позаконкурсну програму «Фестиваль Фестивалів» - тут зібрані учасники та переможці міжнародних фестивалів у Каннах, Венеції, Берліні. До секції увійшли:

- комедія «Мабуть, це рай» палестинського режисера Елії Сулейман. Стрічка отримала спеціальну згадку журі Каннського кінофестивалю та приз ФІПРЕССІ;

- драма Ладжа Лі «Знедолені». Фільм отримав приз журі 72-го Каннського міжнародного кінофестивалю;

- фільм Родріґо Сороґоєн «Мати» має приз найкращій акторці в програмі «Горизонти» Венеційського кінофестивалю (2019);

- історична драма Кристі Пую  «Мальмкроґ». Режисер визнаний кращим у  секції Encounters 70-го Берлінале;

- анімаційна стрічка Анки Даміан «Фантастична подорож Марони» має номінацію на Європейський кіноприз (2019);

- турецька драма «Омар і ми», режисери Марина Ер Горбач і Мехмет Багадир Ер. На Варшавському кінофестивалі вони отримали приз екуменічного журі;

- драматичний фільм Катрін Геббе «Кров пелікана» має в активі номінацію Венеційського кінофестивалю (2019).

Нагадаємо, 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль розпочнеться 25 вересня та триватиме до 3 жовтня. Стрічки можна подивитись на платформі oiff.online за умови придбання квитків або Фестивальних абонементів. Всі фільми програм доступні до перегляду виключно на території України. Кількість переглядів може бути обмежена.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

11-й Одеський міжнародний фестиваль оголосив Міжнародну конкурсну програму

Вчора під час пресконференції стали відомі назви 12 фільмів, які братимуть участь в Міжнародній конкурсній програмі 11-го ОМКФ. Ці стрічки обрали з-поміж 964 кіноробіт, відбором яких займалась селекційна комісія. Саме ця 12-ка змагатиметься за Ґран-прі 11-го ОМКФ, «Золотого Дюка» та інші нагороди Міжнародного конкурсу.

21.08.2020
об 11:18

Новини

Відкрито продаж квітків на 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Гарна новина: розпочався продаж квітків на 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль. На сайті фестивалю можна придбати та забронювати квитки на фільми і майстер-класи 11-го ОМКФ, а також ознайомитись із розкладом сеансів.

07.09.2020
об 15:42

Новини

На 11-му ОМКФ відбудеться спеціальний показ «Номерів»

Показ іронічної антиутопії Олега Сенцова «Номери» відбудеться на 11-му ОМКФ в рамках програми «Спеціальні покази». Фільм зможуть переглянути власники онлайн-абонементів та глядачі, які придбають квиток на сеанс.

08.09.2020
об 12:21

Новини

На 11-му ОМКФ проходитиме ретроспектива «Жінки-піонерки кіно»

В рамках 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбуватиметься онлайн з 25 вересня до 3 жовтня, показуватимуть ретроспективу «Жінки-піонерки кіно». До програми увійшло 6 стрічок про жінок.

13.09.2020
об 17:38