Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

ОМКФ пропонує впустити кіно додому

11.08.2020
об 17:20

Одеський міжнародний кінофестиваль презентував цьогорічне іміджеве відео. Головні ролі у проморолику зіграли програмний директор і програмерка фестивалю.

Одеський міжнародний кінофестиваль навіть онлайн продовжує свою місію – культивувати якісне інтелектуальне кіно серед глядачів. Зараз глядачі ОМКФ мають можливість впустити кіно додому і відчути фестивальну атмосферу, не виходячи зі свого помешкання.

Перед креативною агенцією BBDO Ukraine, що виступила креативним партнером ОМКФ, стояла задача повністю переосмислити фестиваль і створити нову кампанію з нуля. Нещодавно ОМКФ та BBDO презентували нову айдентику фестивалю. Тепер кампанію доповнив зворушливий ролик.

«Кожне іміджеве відео для ОМКФ – дуже відповідальна та хвилююча подія. Кінематограф має свої вимоги та правила гри, які ми завжди прагнемо втілити у роликах, розповідаючи історію. Це дуже цікавий творчий процес в колі однодумців і вони в цьому відео на екрані та поза ним. Цього року 11-й ОМКФ відбуватиметься онлайн, тому ми захотіли адресно звернутися до нашого глядача через головних героїв. Через екран вони щиро та дуже тепло доносять до глядача наш головний меседж цього року – впустити кіно додому. Адже, попри все, кінематограф, в першу чергу, має бути побаченим. На кіноманів та прихильників ОМКФ у відео чекає багато захованих артефактів: тут і улюблений режисер, і алюзія на фільм-переможець минулого року, і головні герої, які, власне, і творять фестиваль», - коментує генеральна продюсерка ОМКФ ЮЛІЯ СІНЬКЕВИЧ.

Проморолик для 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю зняв відомий український режисер Ахтем Сеітаблаєв. Процес фільмування тривав рівно одну ніч. За цей час творці встигли розповісти глядачеві про пригоду кінематографа. Головні ролі в ролику зіграли ті, хто створюють контент ОМКФ — програмний директор фестивалю Антельм Відо та програмерка Льоля Гольдштейн.

«Враховуючи цьогорічний формат фестивалю, іміджевий ролик повинен був вписуватися у контекст. При цьому ми прагнули зробити його атмосферним, адресним та інформативним. Для мене головним завданням було зробити так, щоб герої не викликали жалю. Думаю, це вдалося. Адже важливо розуміти, що ні українське кіно, ні українські кінофестивалі не повинно бути шкода. Це чудо кінематографу, яке наразі за певних об'єктивних причин не може відбуватися в кінозалах. Але є можливість запросити його до себе додому», - зазначає АХТЕМ СЕІТАБЛАЄВ.

Історія ролика розповідає про героя, який уособлює собою всю кіноіндустрію, що залишилася на вулиці.

«Одеський фестиваль - це любов з першого погляду. Саме там я зустрічаю людей, з якими роками не могла побачитися в Києві, дивлюсь фільми, на які не вистачає часу вдома. Тому співпрацювати другий рік поспіль з ОМКФ - це велика честь і радість для мене. Я пишаюся командою фестивалю, яка, попри усі виклики 2020-го року, мобілізувалася і переосмислила традиційний формат фестивалю. Вірю, що цьогорічний фестиваль буде як завжди значною подією в культурному календарі України», - зазначила продюсерка Family Production АНАСТАСІЯ БУКОВСЬКА.

Нагадаємо, що 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня. Фестивальні абонементи можна придбати тут.

Джерело: пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Події

Відкрито продаж фестивальних абонементів на 11-й ОМКФ

Найочікуваніша кіноподія року – 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль проходитиме з 25 вересня по 3 жовтня і вперше захід відбудеться в онлайн-форматі.

23.07.2020
об 18:32

Новини

Прийом заявок на участь у Пітчингу ОМКФ подовжено

Список фіналістів оголосять в середині серпня. Ті, хто хоче взяти участь у Пітчингу, Work in progress та East Series професійної секції Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю ще мають час надати все необхідне для цього.

03.08.2020
об 12:27

Новини

ОМКФ назвав імена тих, хто шукатиме літературні сюжети, гідні екранізації

Спільний проєкт 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю та Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» Book Pitch оголосив імена 6 фахівців, які шукатимуть серед сучасної української літератури книжки для майбутніх екранізацій.

05.08.2020
об 13:17