Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

ОМКФ розпочав прийом заявок на участь у програмах Film Industry Office

24.06.2020
об 11:16

Професійна секція Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю з 22 червня до 1 серпня включно приймає заявки на участь у програмах «Пітчинг», Work in Progress та EastSeries.

Через пандемію COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження у всьому світі цьогорічний Одеський міжнародний кінофестиваль вперше проходитиме в онлайн-форматі. Також змінено дати проведення фестивалю. Він проходитиме не в липні, як зазвичай, а восени – з 25 вересня по 3 жовтня. Секція Film Industry Office 2020 також відбудеться в онлайн-форматі та пройде в період з 29 вересня по 2 жовтня.

Секція Film Industry Office – платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроектів та кіноіндустрії в цілому, а також для презентації української кіноіндустрії міжнародному співтовариству. В межах секції щорічно відбуваються «Пітчинг», презентація проектів Work in progress та пітчинг проектів серіалів EastSeries. У 2020 році до секції вперше додався спільний проект з Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал»  –  Book Pitch, мета якого знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні ігрові фільми.

Також Одеський міжнародний кінофестиваль продовжує започатковану у минулому році програму співпраці з країнами Східно-Європейського партнерства (OIFF Expanded). OIFF Expanded включає в себе проекти виробництва Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії та Молдови. Ігрові та документальні фільми, які знаходяться в стадії розробки, будуть відібрані авторитетною комісією шляхом скаутингу та внутрішнього відбору у вищезазначених країнах та запрошені у відповідні секції Film Industry Office.

«Цього року ми вперше випробуємо для себе новий формат, який сприймаємо як можливість, а не виклик. Ми вже побачили вдалі приклади проведення дистанційних професійних заходів: Міжнародний фестиваль документальних фільмів у Копенгагені CPH:DOX, фестиваль телеконтенту Series Mania, який запустив онлайн-платформу Digital Forum. Незважаючи на те, що Каннський кінофестиваль як такий не відбувся у 2020 році, організатори не відмовились від проведення одного з найбільших європейських кіноринків Marché du Film. Film Industry Office також вперше відбудеться в межах Одеського міжнародного кінофестивалю в онлайн-форматі, що дасть змогу долучитися до секції більшій кількості учасників кіноіндустрії. Це дозволить створити нетворкінг для професіоналів галузі, які раніше не мали можливості приїхати в Одесу. Кризовий час, коли деякі фестивалі повністю скасовані, деякі перенесені на невизначений термін, показав, наскільки важливо індустрії бути у єдності. Загальна розгубленість та обмежувальні заходи у всьому світі змусили призупинити всі процеси. Ми прагнемо підтримати проєкти, як українські, так і іноземні, які опинилися у ситуації невизначеності. Пандемія наочно продемонструвала, що попри складнощі та виклики ми всі здатні створювати нове та шукати альтернативні шляхи реалізації», - зазначила генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

Заявки на участь у програмах секції Film Industry Office приймаються з 22 червня до 1 серпня 2020 включно. Список фіналістів-учасників пітчинг-сесій буде оголошено 17 серпня 2020. Пітчинг-сесії проектів на Одеському міжнародному кінофестивалі відбудуться в межах заходів секції Film Industry Office з 29 вересня до 2 жовтня 2020 року в онлайн-форматі.

Джерело: прес-служба ОМКФ

Читайте також:

Новини

Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

.

16.07.2019
об 23:49

Три місяці суцільної насолоди від ОМКФ і Takflix.com
Новини

Три місяці суцільної насолоди від ОМКФ і Takflix.com

Новий спецпроєкт OIFF Flashback запускають ОМКФ і Takflix.com. На онлайн-платформі Takflix.com будуть доступні фільми, які в різні часи перемагали та брали участь у міжнародній конкурсній програмі ОМКФ.

15.05.2020
об 12:00

Сьогодні зустрічаємось з Леваном Акіном – режисером володаря Ґран-Прі 10-го ОМКФ «А потім ми танцювали»
Новини

Сьогодні зустрічаємось з Леваном Акіном – режисером володаря Ґран-Прі 10-го ОМКФ «А потім ми танцювали»

Продовжуєтся серія цікавих зустрічей з непересічними особистостями світу кіно. В межах спецпроєкту OIFF Flashback, що запроваджений Одеським міжнародним кінофестивалем та онлайн-платформою Takflix, сьогодні ввечері на вас чекає розмова з режисером Леваном Акіном. Його фільм «А потім ми танцювали» отримав Ґран-Прі 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

18.06.2020
об 11:20