Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Оля Полякова та DZIDZIO презентували кліп на пісню-саундтрек новорічної комедії «Зірки за обміном»

01.12.2021
об 14:44

«Щасливі люди» — перший спільний трек співачки Олі Полякової та лідера гурту DZIDZIO Михайла Хоми. Вперше пісня прозвучала на великому сольному концерті Полякової «Королева Ночі». Автором слів та музики став Михайло Хома. Сьогодні новоспечений дует представив кліп, до якого увійшли кадри з фільму «Зірки за обміном».

Пісня стала саундтреком до нової сімейної різдвяної комедії «Зірки за обміном», де виконавці зіграли головні ролі — яскраву Полю Малякову та рішучого Фому Михайловського. Ідею обміну тілами творці фільму розкриють для глядачів по-новому, додавши до історії дрібку справжньої казки. Оля Полякова та Михайло Хома постануть перед фанатами з нового, неочікуваного боку — і це вкотре доводить те, якими багатогранними є наші зірки. Ми побачимо на екрані не лише багато гумору, а й багато романтики та справжньої сімейної драми.

 

«Ще на початку зйомок до мене підійшов режисер фільму і сказав, що потрібен саундтрек. Я попросив описати фільм одним реченням. Коли почув про що воно, то мені все зійшлося. Люди часто забувають, що вони щасливі. А в нашій пісні, як і в щасті, все найголовніше — у простоті. З Олею ми працювали легко, гарно, натхненно, співали, записували на студії і дивилися одне одному в очі. Зробили пісню щирою, справжньою, щоб вона потрапила і нам, і слухачам прямісінько с серце. Сподіваюся, вона буде нагадувати всім, що вони - щасливі люди на землі», — розповідає автор пісні, актор та продюсер, лідер гурту DZIDZIO, Михайло Хома

«DZIDZIO написав цю пісню, він автор, саунд-продюсер. На студії Михайло «писав» мене понад 7 годин, мучив мене (сміється). Я кажу “досить, я нормально, гарно заспівала”, а він “давай ще ось цю і цю фразочку ще”. А я що? Я слухалася, як дівчинка-піонерка, усе виконувала так, як він просив. Так і треба, повинна ж бути синергія», — розповідає Оля Полякова, співачка, акторка та продюсерка.

За сюжетом комедії, непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Поля Малякова та Фома Михайловський, несподіваним чином опинившись у тілах один одного, намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення своєї мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента.

 

Сімейна комедія «Зірки за обміном» на великих екранах вже з 1 січня 2022 року.

 

Джерело: FILM.UA Group

Читайте також:

Новини

Оголосили прийом до комітету Національної премії кінокритиків «Кіноколо»

Національна премія кінокритиків «Кіноколо» – заснована у 2018 році щорічна премія, яка визначає досягнення українського кінематографу та діячів кіноіндустрії за останній рік від імені спільноти кінокритиків України.

01.12.2021
об 10:43

Новини

Новорічна історія «Дільничих з ДВРЗ»: ICTV знімає фільм за мотивами серіалу

У Києві розпочалися зйомки новорічного фільму за мотивами серіалу «Дільничний із ДВРЗ». Телеканал готує не просто додаткову серію улюбленого серіалу, а 100-хвилинний фільм «ДВРЗ. Операція "Новий рік"».

26.11.2021
об 10:11