Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Олександра Ткаченка призначили міністром культури та інформаційної політики

04.06.2020
об 12:01
Олександра Ткаченка призначили міністром культури та інформаційної політики

Сьогодні на засіданні Верховної Ради України 263 народних депутата підтримали кандидатуру Олександра Ткаченка на посаді міністра культури та інформаційної політики України, про це ми дізналися під час прямої трансляції.

Олександр Ткаченко в 2019 році був обраний народним депутатом від політичної партії «Слуга народу». В парламенті очолював Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики.

 

«Присягнув! Що ж, тепер нас чекає новий етап. Рада підтримала мою кандидатуру на посаду міністра культури та інформаційної політики.

Дякую за довіру колегам народним депутатам та Президенту. Дякую українцям!

Попереду — чимало викликів, які, об’єднавшись, ми подолаємо!

Нагальні завдання, які перед нами стоять:

Крок 1: відновити фінансування;
Крок 2: завершити реструктуризацію, поновити адміністративну спроможність мінкульту, провести аудит.

Реальна цифра, яку потрібно спрямувати на підтримку культури та туризму – 3-4 млрд грн. Щоб вижити та повернутися до розмови про розвиток. Після цього ми зможемо рухатися далі. Системно та співпрацюючи з індустрією.

І як сказав Андрій Кузьма, якого я безмежно поважаю: “Можна опустити руки, сказати: немає грошей, немає охоти… А можна засукати рукави і вже зараз починати плекати своє майбутнє”.

Я засукав рукави.

Культурі бути!», – написав новопризначений міністр на своїй сторінці у Facebook.

 

Читайте також:

Комітет з Державної премії України імені Олександра Довженка оголошує конкурс на здобуття премії 2020 року.
Новини

Комітет з Державної премії України імені Олександра Довженка оголошує конкурс на здобуття премії 2020 року.

Державна премія України імені Олександра Довженка присуджується за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва щорічно до 10 вересня. Премія, що носить ім’я видатного українського кінорежисера і письменника Олександра Довженка, присуджується як окремим кінематографістам, так і творчим колективам. Колектив, який висувається на здобуття премії, не може перевищувати 5 осіб і повинен включати лише тих авторів, чий творчий внесок був найбільш визначний.

29.05.2020
об 11:07

Новини

П’ять українських фільмів, що мають міжнародний потенціал

Днями визначили фільми, що перемогли в конкурсі довгострокової програми підтримки міжнародної промоції українських фільмів proMOTION, розробленої Українським інститутом. За правилами конкурсу, експертна комісія відбирає п’ять кінострічок, які в період з 9 червня по 30 жовтня 2020 року отримають до 150 000 гривень на міжнародну промоцію.

29.05.2020
об 19:38

Інтерв'ю

Сашко Лірник: «Я намагаюся збагатити українську культуру»

Розповідати та складати казки досить важко, тому що кожного разу від тебе чекають нової цікавої історії й ти маєш виправдати ці очікування. Тим паче коли твоя авдиторія не дорослі люди, яким усе можна пояснити, а діти, для яких головною якістю будь-якої історії є її чесніть та правдивість. Інженер-будівельник за фахом Сашко Лірник свого часу вирішив підтримати Україну та чинні культурні традиції й став казкарем. Він має безпосередню причетність до анімаційного серіалу «Моя країна – Україна». Творчість Сашка Лірника визнана не тільки величезною кількістю читачів, а й митцями. Він лауреат багатьох кінофестивалів та конкурсів. Ми поговорили із Сашком про роботу над серіалом «Моя країна – Україна», про важкість створення казок та про День захисту дітей, який святкується в Україні 1 червня.

01.06.2020
об 13:48