Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Олександр Ткаченко пропонує МОЗ дозволити відкрити кінотеатри в липні

12.06.2020
об 11:33

Протягом останніх тижнів власники кінотеатрів мали надію, що отримають офіційний дозвіл на відновлення роботи кінотеатрів, які закрилися у зв'язку з пандемією. І нарешті представники профільних міністерств почали обговорення. Наприклад, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко пропонує почати відновлювати роботу кінотеатрів з 2 липня.

 

У дописі на своїй сторінці Facebook міністр пише, що реалії та перспективи у кінотеатрів наразі невтішні:

«Разом з представниками індустрії, профільними депутатими та кінопродюсером Павлом Сушко обговорили з міністром охорони здоров’я умови відкриття кінотеатрів. Планувалось, що воно відбудеться 10 червня. Однак, карантин значно відобразився на діяльності кінотеатрів, тому ми маємо  переглянути цю дату. Реалії наступні: перспектива роботи в «мінус», а отже відсутність прибутку на забезпечення операційної роботи та на оплату послуг персоналу; дати світових та українських кінопрем’єр перенесені. Усе це об’єктивно пояснює причини зміщення дати. Тому запропонували МОЗ наші пропозиції щодо поетапного повернення кінотеатрів до життя з 2 липня», – написав Олександр Ткаченко.

Міністр культури та інформаційної політики має надію, що план поновлення роботи кінотеатрів розглянуть якнайшвидше. Тож днями мають оголосити, коли можна буде підти в кіно та за яким протоколом безпеки працюватимуть великі екрани.

Нагадаємо, місця масового скупчення людей закрили в Україні в березні через загрозу COVID-19. У травні їхню роботу поступово почали відновлювати.

Станом на ранок 12 червня на території України виявили 29 753 випадки коронавірусної хвороби. 13 567 людей одужали, 870 – померли.

Читайте також:

Українські кінотеатри: що побачимо після карантину
Новини

Українські кінотеатри: що побачимо після карантину

Стратегія взаємодії з клієнтами тою чи іншою мірою властива кіномережам. В Україні компанія «Планета кіно» провела опитування серед своєї аудиторії, щоб виявити їхні настрої та зрозуміти, до яких заходів безпеки варто приготуватися поки немає офіційного протоколу, за яким працюватимуть кінотеатри.

09.06.2020
об 17:16

Наслідки карантину для американських кінотеатрів
Новини

Наслідки карантину для американських кінотеатрів

У будь-якій діяльності пауза чи тривала перерва дається взнаки. Ніхто не міг передбачити, що у 2020 році світ майже одночасно піде на карантин. Звісно, на всіх сферах цей період позначиться по-різному. Титани кінопрокату аналізуючи ситуацію, в якій ми всі опинилися, говорять про те, що вони відчуватимуть наслідки пандемії ще упродовж двох років.

09.06.2020
об 11:06