Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Оголосили прийом до комітету Національної премії кінокритиків «Кіноколо»

01.12.2021
об 10:43

Національна премія кінокритиків «Кіноколо» – заснована у 2018 році щорічна премія, яка визначає досягнення українського кінематографу та діячів кіноіндустрії за останній рік від імені спільноти кінокритиків України.

Премія присуджується в номінаціях за найкращі повнометражний ігровий фільм, документальний фільм, короткометражний ігровий фільм, анімаційний фільм, відкриття року, режисера чи режисерку, акторку, актора, сценарій та за досягнення і кінематографі України. Церемонія нагородження традиційно проходить на відкритті кінофестивалю «Київський тиждень критики», який відбувся цьогоріч наприкінці жовтня.

Кадр з к\ф "Стоп-Земля"

 

Кадр з к\ф "Донбас"

 

Кадр з к\ф "Атлантида"

 

Кадр з к\ф "Додому"

 

У 2021 році головною нагородою – за найкращий повнометражний ігровий фільм – була відзначена стрічка «Стоп-Земля» Катерини Горностай, у 2020 – «Атлантида» Валентина Васяновича, у 2019 – «Додому» Нарімана Алієва, у 2018 – «Донбас» Сергія Лозниці.

Переможців «Кінокола» визначає комітет Національної премії кінокритиків. До його складу входять кінокритики та кінознавці, які є членами ФІПРЕССІ; українські кінокритики, чиї рецензії та критичні матеріали виходять у друкованій пресі, онлайн-медіа, на радіо або телебаченні; журналісти, які видають аналітичні матеріали про українське кіно в ЗМІ. Досвід роботи кінокритиків і кіножурналістів має бути не меншим за рік. Наразі комітет Премії нараховує 45 членів.

Лауреати Премії обираються шляхом голосування у два етапи. Спочатку серед списку усіх поданих фільмів українського виробництва, а також висунутих на здобуття Премії «За досягнення» авторів, які відповідають умовам премії, члени комітету обирають номінантів. Під час другого етапу проходить голосування для визначення переможців. Лауреати будуть оголошені на урочистій церемонії нагородження в день відкриття шостого Київського тижня критики.

Кінокритики, кінознавці, кіножурналісти й кіноблогери, які хочуть вступити до комітету, - можуть подати заявку на членство, вказавши посилання на опубліковані матеріали свого авторства та додавши рекомендації від двох дійсних членів комітету Премії. Прийом заявок триває з 30 листопада до 24 грудня 2021 року включно. Рішення щодо прийому нових членів до складу комітету ухвалює Приймальна комісія Премії на основі регламенту.

Організаторами премії «Кіноколо» виступають Спілка кінокритиків України, Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!» та компанія «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Джерело: Київський тиждень критики

Читайте також:

Новини

«Бурхливі води»: новий сезон «Золотої лихоманки» на Discovery

Високо у віддалених горах Аляски Чілкат команда чоловіків з Дакоти повертається на багаті землі у пошуках золота. Від’їзд легендарного шахтаря звільняє місце для нових шукачів скарбів. Один з них готовий пожертвувати життям заради зарплати. Побоюючись, що снігопад зашкодить їх планам, шахтарі намагатимуться протистояти природним явищам у новому сезоні шоу «Золота лихоманка: Бурхливі води».

22.11.2021
об 13:18

Новини

З'явився тизер присвячений спеціальному епізоду до 20-річчя виходу «Гаррі Поттер і філософський камінь»

Першій частині легендарного фентезі про школу магії «Гаррі Поттер і філософський камінь» виповнюється 20 років. До річниці Warner Brothers Studio вирішили знову зібрати на знімальному майданчику усіх головних герої поттеріани. Проект складатиметься з одного спеціального епізоду.

26.11.2021
об 13:05

Новини

«1+1 підтримує світовий тренд колаборацій зі стримінговими сервісами»: Максим Кривицький

Генеральний продюсер «1+1» і керівник телевізійного бізнесу 1+1 media, Максим Кривицьким дав велике інтерв’ю Media Business Reports. На базі таких розмов із провідними менеджерами та продюсерами українського телебачення створювався аналітичний огляд «Вішліст українських мовників», присвячений трендам українського телеринку з погляду контенту та дивлення та інші дослідження MBR, підготовлені для KYIV MEDIA WEEK 2021. Зокрема, Кривицький говорив про повернення старих форматів, кіно- та серіальні плани каналу, тревел-шоу й інші evergreen-проекти, а також пряму залежність популярності продукту на VOD-платформі від його успіху на телебаченні.

30.11.2021
об 17:50