Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Оголошено третій Сценарний пітчинг DzygaMDB

30.11.2021
об 14:44

“Сценарний пітчинг” - проєкт для продюсерів, що знаходяться в пошуках нових ідей, а також для сценаристів, які хочуть розповісти про свої ідеї та готові сценарії продюсерам.

З 26 листопада до 8 грудня до проєкту зможуть долучитися продюсери. На основі побажань від продюсерів буде сформовано критерії для подання заявок на пітчинг від сценаристів. Приймання заявок розпочнеться в грудні 2021 року.

Наразі всіх продюсерів запрошуємо реєструватись на ресурсі DzygaMDB, на базі якого буде проходити пітчинг. Вже 15 грудня 2021 року буде розпочато прийом заявок від сценаристів, а поки що на платформі діє постійна база сценаріїв.

 

Пітчинг буде проходити онлайн на початку лютого 2022 року, тож приєднатись до нього зможуть продюсери та сценаристи з усієї України.

 

Організаторами проєкту виступають Українська кіноакадемія та онлайн-база українського аудіовізуального сектору DzygaMDB.

Перший “Сценарний пітчинг” відбувся онлайн у червні 2020 року. Ініціатором його проведення виступив сценарист Сергій Касторних. Другий “Сценарний пітчинг” відбувся у лютому 2021 року.

Джерело: DzygaMDB

Читайте також:

Новини

«Рейтинг Адама»: в Україні знімуть екзотичну комедійну антиутопію

Український письменник та сценарист Михайло Бриних, а також режисер Іван Тимченко прцюють над сценарієм художнього повнометражного фільму “Рейтинг Адама”.

23.11.2021
об 17:46

Новини

Від Королеви ночі до «Королеви кухні»: Оля Полякова стане ведучою нового шоу

Медіасервіс MEGOGO розпочав зйомки нової кулінарної програми із відомою співачкою Олею Поляковою, яка стане його велучою. Творці проєкту запевняють, що це шоу поверне любов до приготування їжі кожному. Прем’єра запланована вже цього року.

25.11.2021
об 14:00

Новини

Завершилася «Друга Конференція та зустрічі з копродукції Україна-Канада»

У вересні-листопаді 2021 року відбувся міжнародний проєкт “Друга Конференція та зустрічі з копродукції Україна-Канада” (#ucancoproduce), націлений на практичне втілення Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою. Даний документ привніс у життя творців аудіовізуального контенту по обидва боки океану низку переваг та заохочень, зокрема, можливості отримання податкових пільг та фінансування від держав.

29.11.2021
об 11:55