Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Оголошено склад журі Венеційського кінофестивалю

27.07.2020
об 13:26

Організатори Венеційського кінофестивалю назвали склад членів журі у всіх програмах заходу. Повну програму оголосять згодом.

Так, головуючою в основного конкурсу стала Кейт Бланшетт. Разом з нею оцінювати стрічки буде французська акторка Людвін Саньє, режисери Джоанна Хогг, у доробку якої серед усіх стрічка «Сувенір», Крісті Пую, що зняв трагікомедію «Смерть пана Лазареску», Крістіан Петцольд, режисер стрічки «Фенікс», та Вероніка Франц, що працювала над «Сторожкою», а також італійський письменник Нікола Ладжойя.

У секції «Горизонти» головувати буде французська режисерка та сценаристка Клер Дені. Допомагатимеме їй продюсерка Крісті Вачон, іспанський постановник Оскар Алергія, режисерка Франческа Коменчіні та директорка ізраїльського Фонду кіно Катріель Шорі.

Роботи, що виконані у віртуальній реальності  - номінація Venice VR будуть оцінювати гейм-дизайнер Хідео Кодзіма та документаліст Азіф Кападіа. Головувати у цій секції буде Селін Трікар, що в минулому році стала лауреатом даної номінації.

Повністю програма заходу буде оголошена 28 липня. Кіноперегляд проходитиме з 2 по 12 вересня.

 

Джерело: La Biennale di Venezia

 

Читайте також:

Новини

Відкрито подачу проєктів на Британський кінофестиваль

International British Film Festival один з провідних кінофестивалів Європи, участь у якому беруть міжнародні кінематографісти з усього світу. Традиційно він відбувається у березні. Та в цьому році через пандемію COVID-19 організатори заходу спочатку перенесли його на невизначений термін, а потім вирішили провести в онлайн-форматі. Тож, той, хто ще не подав на нього свій проєкт – встигне це зробити до 31 серпня 2020 року.

17.07.2020
об 12:12

Новини

Венеційський кінофестиваль: Дві жінки стали володарками «Золотих левів»

Організатори Венеційського кінофестивалю оприлюднили інформацію стосовно перших призів. Так, володарками «Золотих левів» за вклад у розвиток кінематографу стануть британська акторка Тільда Суінтон і гонконзька режисерка Енн Хуей.

21.07.2020
об 13:07