Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Оголошено склад журі Міжнародної конкурсної програми ОМКФ

28.08.2020
об 13:25

Головою журі стане лауреат «Оскара», разом з ним оцінювати роботи будуть ісландські, португальські, українські та французькі діячі кіномистецтва.

Головою журі Міжнародної конкурсної програми 11-го ОМКФ стане композитор Говард Шор. Він лауреат премій «Оскар», «Греммі» та «Золотий глобус». Його твори можна почути у таких кінофільмах, як «Мовчання ягнят», «Банди Нью-Йорка», «Авіатор», «Володар перснів» та багато інших. Шор створює музику до стрічок вже понад 40 років. Допомагати йому оцінювати фільми буде ісландська акторка та режисерка Хальдора Ґерхардсдоттір, українські кіномани могли бачити її у стрічці «Гірська жінка: на війні». Судитиме конкурсантів зірка португальського кіно Жоана Рібейру, вона стала відомою після ролі Анжеліки у фільмі «Чоловік, який вбив Дон Кіхота», також побачити її гру можна у «Чорному зошиті» та «Нескінченності». Також серед журі – українська акторка театру і кіно Лариса Руснак. Зірка стрічок «Вітчим», «Право на захист», «Попіл Фенікса», «Украдене щастя», «День народження Буржуя», «Тільки кохання», «Стрімголов» та інших. У 2009 році була нагороджена срібною медаллю Національної Академії мистецтв України за значні наукові та творчі досягнення в галузі художньої культури, вагомий внесок у розвиток національного мистецтва. Допомагатиме журі і французький актор театру і кіно Серж Аведікян. У 2010 році Серж Аведікян отримав «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалю за короткометражну анімаційну стрічку «Собачі історії». У 2013 році він знявся в головні ролі у біографічній драмі “Параджанов” спільного виробництва України, Франції, Вірменії та Грузії.

Зазначимо, 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня.

Джерело: пресслужба ОМКФ

 

Читайте також:

Новини

КМКФ «Молодість»: Національний конкурс короткометражних фільмів

Упродовж чотирьох днів журі дивитиметься й оцінюватиме фільми, які увійшли до Національного конкурсу короткометражних стрічок 49-го КМКФ «Молодість». До списку увійшло 24 кінопроєкти. Пропонуємо ознайомитися зі списком, адже ці та інші фільми можна дивитися онлайн та голосувати, аби допомогти організаторам кінофестивалю визначитись з Призом глядацьких симпатій.

25.08.2020
об 19:28

Новини

ОМКФ пропонує впустити кіно додому

Одеський міжнародний кінофестиваль презентував цьогорічне іміджеве відео. Головні ролі у проморолику зіграли програмний директор і програмерка фестивалю.

11.08.2020
об 17:20

Новини

Film Industry Office: Стали відомі учасники пітчингу від ОМКФ

З 29 вересня по 02 жовтня автори кінопроєктів презентуватимуть свої роботи в межах секції Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю. Сьогодні стали відомі учасники Пітчингу кінопроєктів, що знаходяться на стадії розробки, та ті, які візьмуть участь у секції Work-in-Progress, яка присвячена презентації фільмів на фінальній стадії зйомок або у постпродакшені.

18.08.2020
об 13:21

Новини

Emmy 2020: Едді Мерфі може отримати телевізійного «Оскара»

Знаменитий голлівудський комік Едді Мерфі удостоєний номінації на премію Американської телевізійної академії Emmy 2020. Разом зі своїми колегами він претендуватиме на нагороду як один з ведучих популярної програми Saturday Night Live.

30.07.2020
об 10:51