Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Оголошено програму Зимового Кіноринку Одеського Міжнародного Кінофестивалю

01.02.2022
об 15:42

На Зимовому Кіноринку промо-матеріали найочікуваніших стрічок 2022-2023 року представлять дистриб’юторські компанії Артхаус Трафік, Кіноманія, Film.ua, SVOE kino Distribution, VLG.FILM та інші. Також відбудуться доповіді від технічних компаній та буде представлено презентації українських фільмів на стадії Work in progress.

Зимовий Кіноринок відбудеться з 22 до 24 лютого у кінотеатрі Kinopark 11 (м. Київ, ТРЦ Sky Mall, пр-т. Романа Шухевича, 2т).

Окрім презентації промо-матеріалів дистриб’юторських компанії, на Кіноринку відбудеться показ стрічки «Десидент» та «Мій юний принц».

Детальна програма Кіноринку:  (у програмі можуть відбуватися зміни).

Зимовий Кіноринок проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно, а також партнерів ТРЦ Skymall та компанії Kinopark-Kinoplexx Theatres.

 

Джерело: ОМКФ

Читайте також:

Новини

Оголошено вісімнадцятий конкурсних відбів кінопроєктів від Ради з державної підтримки кінематографії

Для участі у конкурсному відборі суб’єкти кінематографії із 24 січня до 17 години 23 лютого 2022 року включно заповнюють та подають електронну заяву на участь у творчому конкурсі (пітчингу) за формою та завантажують документи, що додаються до заяви.

26.01.2022
об 15:28

Новини

Павло Рибак: «Конкуренція між провідними платформами настільки щільна, що межа якоїсь унікальності на ринку дуже тонка»

Media Business Reports продовжують публікувати інтерв’ю з представниками медіабізнесу, що стали основою аналітичного огляду «Український ринок VoD: динаміка, тенденції, готовність до виробництва originals». Опублікували діалог із керівником OTT-платформи «Київстар ТВ» Павлом Рибаком, присвячений поведінці та уподобанням користувачів, моделям монетизації, конкуренції та загальної ситуації на ринку.

01.02.2022
об 14:25