Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Оголошено програму та склад журі «Відкритої Ночі»

29.07.2020
об 15:15

В цьому році кінофестиваль «Відкрита Ніч. Дубль 23» відбудеться в онлайн-форматі з 12 по 16 серпня. На конкурс творці фільмів подали 94 стрічки. До офіційної програми заходу увійдуть як конкурсні, так і позаконкурсні проєкти. Під час онлан-трансляції, що відбуватиметься на офіційному сайті кінофестивалю, демонструватимуться роботи режисерів-дебютантів і вже відомих митців.

Учасники конкурсної програми змагатимуться за дві фінансові нагороди. Головна – 100 тис грн. Другий «приз» - це кошти, зібрані «Фондом взаємодопомоги». Хто отримає цю нагороду визначатимуть глядачі, шляхом голосування на сайті.

Переможця фестивалю та володаря головного призу визначатиме журі, до складу якого увійшли:

НАТАЛІЯ ЛІБЕТ

НАТАЛІЯ ЛІБЕТ —  кіно-продюсерка,Член Української кіноакадемії, випускниця 2000 Edmund Muskie/Freedom Support Act Graduate Fellowship Award. Фільми, над якими вона працювала, мали світові прем’єри на кінофестивалях класу А, як PARTHENON реж. Мантаса Кведаравічюса на Тижні критики Венеціанського кінофестивалю 2019 року. Активно займається навчальними програмами для української кіноіндустрії. Заступник Голови Асоціації кіноіндустрії України.

АНТОНІО ЛУКІЧ —  режисер, автор фільму «Мої думки тихі». Лауреат кінофестивалів в Карлових Варах, Одесі, Торуні, Мінську, Трускавці. Учасник кінофестивалей в Трієсті, Анноне, Люксембурзі, Кілкенні, Відні, Дахуку, Котбусі, Тайбеї, Варшаві, Вільнюсі.

ІРИНА МАК

ІРИНА МАК —  актриса театру Драми і Комедії на лівому березі Дніпра, виконавиця головних ролей в телесеріалі «Спіймати Кайдаша» та в короткометражному фільмі Mia Donna.

АННА МАЧУХ — співзасновниця та виконавча директорка Української Кіноакадемії, а також співзасновниця та директорка проекту Dzyga MDB — інноваційної платформи, що об'єднує персоналії, компанії та проекти в аудіовізуальному секторі та кіноіндустрії зокрема.

ВАДИМ ІЛЬКОВ

ВАДИМ ІЛЬКОВ — лауреат кінопремії «Золота Дзиґа» у номінації «Найкраща операторська робота» оператор-постановник фільму «Вулкан». Режисер фільмів «Тато – мамин брат» та «Розділові. Наживо.»

МИКИТА ЛИСЬКОВ — переможець Кінофестивалю «Відкрита ніч». Дубль 22» у 2019 році, режисер анімаційного кіно. У 2019 за підтримки Держкіно створив анімаційний фільм «Кохання».

Під час ретроспективної програми фестивалю глядачі зможуть побачити спеціальні інтерв’ю з авторами фільмів.

Програма фестивалю:

Ігровий конкурс:

«#LIKE4LIKE», реж. Сергій Мисак (2020);

«Великдень», реж. Валерій Гриша (2020);

«Дідусь», реж. Іван Анучін (2019);

«Зловмисник», реж. Валерій Шевченко (2020);

«Тумани», реж. Володимир Бакум (2020);

«Шпілі-вілі», реж. Іван Шоха (2020).

Анімаційний конкурс:

«7010 П», реж. Косякевич Дар'я (2020);

«Потьмара Анни», реж. Даниіл Пінько (2019);

«Прізвище в кишені», реж. Степан Коваль (2020);

«Невгамовні», реж. Святослав Гуцуляк (2018);

«Історія України за 5 хвилин», реж. Сашко Даниленко (2019).

Поза конкурсом:

«2014», реж. Ганна Гладка, Мирослава Трофимчук (2020);

«Fomo», реж. Владислав Красінський (2019);

«Зелений дім», реж. Валерій Гриша (2019);

«Козак Варвара та Дніпро», реж. Надія Лімова (2019);

«Невидима колекція», реж. Андріана Ярмонова (2019);

«Так мут співати», реж. Анна Ютченко, Діана Горбань (2020).

Захід проходитиме за підтримки Державного агентства України з питань кіно, генеральний партнер Райффайзер Банк Аваль», партнери фестивалю компанія «Вавілон», Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!», «UA: Суспільне мовлення», КМДА, ІТОС-К, Зелений пес, Арт-Причал, VGL cinema, Letter to Fest, Kino 42.

Джерело: пресслужба «Відкрита ніч»