Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Оголошено про старт обрання Наглядової ради УКФ

05.08.2020
об 14:22

Цієї середи, 5 серпня,  Міністерство культури та інформаційної політики України оголосило про запуск першого етапу процедури обрання Наглядової ради Українського культурного фонду.

Наразі розпочався прийом документів від закладів культури та громадських об’єднань.

Зазначимо, Наглядова рада є одним із органів управління Українського культурного фонду. Її члени обираються на три роки.  Відповідно, каденція тих, хто був обраний у 2017 році наприкінці цього року добігає кінця. Одна й та сама особа не може двічі обиратись в якості члена ради.

Заклад культури чи громадське об’єднання можуть висунути свого кандидата в якості майбутнього можливого члена Наглядової ради. Для цього потрібно, аби закладом чи фондом було прийнято відповідне рішення, а людина, яку висувають на посаду – написала заяву та надала необхідні для участі у конкурсі документи. Присилати заяви  можна на пошту candidates.ucf@gmail.com. Які саме папери потрібні для висування кандидата можна дізнатись тут.

Прийом документів триватиме до 5 жовтня цього року. Обрання членів Наглядової ради проходитиме шляхом рейтингового інтернет-голосування.

 

Джерело: пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики України

Читайте також:

Новини

Прокат фільмів: Українські кінопрем’єри серпня

Чотири тижні поспіль українці мають змогу відвідувати кінотеатри. Ми й не помітили, як швидко сплинув місяць після відновлення традиції ходити у кіно. Магія темної зали повернулася й вже зовсім скоро на великі екрани вийде 3 стрічки, що знімались в Україні. Перша прем’єра з зіркою бойовиків Скоттом Едкінсом відбудеться вже на наступному тижні.

01.08.2020
об 16:20

Новини

Меттью Мак-Конегі написав книгу

Голівудський актор Меттью Мак-Конегі написав про себе книгу. Нещодавно він анонсував презентацію мемуарів під назвою «Зелені вогні» (Greenlights). За ствердженням актора у книгу увійшли записи, які він робив протягом життя.

02.08.2020
об 11:28

Новини

Джеймс Кемерон надихає команду сиквелу «Аватара» на плідну роботу

Днями продюсер «Аватара» Джон Ландау у своєму профілі в Інстаграм розповів, як Джеймс Кемерон підбадьорює творчу групу проєкту.

02.08.2020
об 15:59