Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Оголошено повну програму форуму аудіовізуального сектору ДУБЛЬ#1

14.07.2021
об 15:46

У Києві 27 та 28 липня проходитиме форум Дубль#1. Організатори оголосили повну програму заходу, де протягом двох днів учасники близько 20 годин  отримуватимуть корисний індустрійний контент від майже 30 спікерів.

Якісний нетворкінг та інформація, що відкриє деталі всіх етапів виробництва та продакшену кіно, реклами. а

Крім того, провідні фахівці галузі розкажуть про особливості проведення та проходження кастингів та про промоцію кіно в Україні та за кордоном.

 

Отже, повна програма форуму аудіовізуального сектору Дубль#1 виглядає так:

 

27 липня

 

Реєстрація учасників 09:00-10:00. Кава-брейк.

 

Виробництво власного контенту: MEGOGO, Sweet.tv, Oll.tv. Модератор: Анна Паленчук (продюсер 435 Films). За участі Івана Шестакова (директор зі стратегічного розвитку MEGOGO), Олександра Резунова (директор SWEET.TV), Юлії Трибушної (директор Oll.tv та Xtra TV), Павла Рибака (керівник Київстар ТБ з боку 1+1 media)

 

Ольга Пантелеймонова (Генеральний директор Star Media) та Рита Гребенчікова (директора з кіновиробництва StarMedia). Тема: Навіщо Україні Netflix?

 

Серіальні тренди 2021. Модератор: Олексій Гладушевський (Креативний продюсер Original Content і куратор напрямку Starlight Originals у медіахолдингу StarLightMedia). За участі представників телеканалів. Саші Ткаченко (Генеральний продюсер кіно-серіального департаменту Нового каналу), Олени Єремєєвої (Головний продюсер серіалів та фільмів каналу 1+1), Олександри Касперської (продюсерка кінокомпанії Star Media), Ярослава Лодигіна (режисер, сценарист, член правління ПАТ «НСТУ», відповідальний за «UA: Перший» та «UA: Культура»), Ірини Храновської (оловна продюсерка серіального напрямку каналу ICTV).

 

Про що говоритимемо?

 

Що потрібно, щоб зняти успішний серіал; як продати історію телеканалам; На які теми чекають телеканали; Веб-серіали для стримінгових платформ; Актуальні хронометражі серій.

 

Анна Паленчук та Дмитро Канишевский. Тема: Досвід навчання в Канаді: плюсі, мінуси, інсайдерська інформація.

Кава-брейк.

 

Особливості сучасних кастингів: акторські кейси, діджитал платформи та соціальні мережі. Спікери: Аліна Марчук (кастинг-директорка), Віка Ільїна (кастинг-директорка), Павло Макарченко (кастинг-директор), Ольга Любарова (кастинг-директорка)

 

Особливості онлайн-кастингів. Самопроби, як важливий інструмент в роботі актора. Спікери : Вячеслав Нечай-Кучинський (кастиг-директор), Ірма Царьова (кастинг-директорка), Орина Петрова (кастинг-директорка), Оксана Суханова (кастинг-директорка)

 

Взаємодія з акторським агентом. Менеджмент та самоменеджмент актора. Спікери: Ольга Любарова (кастинг-директорка), Олександр Німенко (кастинг-директори)

 

Нетворкінг вечірка. Dj-set від VNUK

 

28 липня

 

Реєстрація учасників 09:00-10:00. Кава-брейк.

 

Юлія Пилипенко, СЕО агентства Brandly by Film.ua. Тема: Product placement в кіно

Семен Горов, режисер. Тема: Бути режисером: від музичних відео до великого кіно

Євген Драчов, Film.UA Distribution International. Тема: Інструменти промо. Online vs Offline

Єгор Олесов, продюсер. Тема: Світ української анімації: тенденції, виклики, перспективи

Юрій Чорненький, керівник департаменту маркетингових комунікацій Київстар. Тема: Можливості Co-promo брендів та фільмів.

Алла Бєлая, продюсер Sarke Studio. Тема: Структура фінансування незалежного жанрового кіно. Помилки та омани фільммейкера-початківця

Кава-брейк.

 

Тетяна Шевчук, продюсер The Martini Shot. Тема: Як працювати із селебріті і не зійти з розуму

Юліан Улибін, режисер, продюсер ShootGroup. Тема: IamUkrainian. Соціальна документалістика як інструмент для просування бренду

Олег Кошовий, продюсер Gvardiya Production House. Тема: На пості поправимо

Артем Сушильніков, VFX продюсер, співвласник студії візуальних ефектів Framerangers. Тема: VFX та анімація в рекламі

 

Анастасія Буковська, Director/Executive Producer Family Production, Head of Board members CPAU. Тема: Family Business - кілька неймовірних історій

Іван Крутоус, owner/executive producer NO STARS. Тема: Бути продюсером: штампи, шаблони, кліше

_Public talk «Трендспоттинг: якість vs контент. Чи потрібні професіонали в рекламному відеопродакшені?». _Модератор: Анастасія Буковська, Director/Executive Producer Family Production, Head of Board members CPAU

Нетворкінг вечірка. Dj-set від VNUK

 

Місце проведення: PMHUB. Іоанна Павла II, 5 Київ, Україна

 

Квитки можна придбати тут

 

 

Джерело: Українська кіноакадемія

Читайте також:

Новини

У червні відбудеться дводенний форум #Дубль1

Українська кіноакадемія спільно із Асоціацією рекламних продакшенів України проведуть дводенний форум #Дубль1.

04.06.2021
об 17:52

Події

Індустріальна подія: Програма форуму аудіовізуального сектору ДУБЛЬ#1

24 та 25 червня у Києві відбуватиметься форум Дубль#1, який організовано Українською кіноакадемією спільно з Асоціацією рекламних продакшенів України. Під час заходу на учасників чекають майстер-класи від професіоналів кіно- і телеіндустрії, галузі рекламного відеопродакшену, а також фахівців з кастингу.

18.06.2021
об 15:40

Новини

ДУБЛЬ#1 про виробництво телесеріалів та кастинг-індустрію

На наступному тижні впродовж двох днів відбуватиметься аудіовізуальний форум «Дубль#1». Організатори заходу, який також сприятиме нетворкінгу умовно розділили теми виступів на два великі блоки. 24 червня спікери говоритимуть про телесеріали та кастинг-індустрію, а 25-го числа про виробництво кіно та комерційних відео. Отже, пропонуємо пильніше придивитися до запропонованих у четвер тем.

19.06.2021
об 17:57

Новини

Повна програма та дати форуму ДУБЛЬ#1

27 – 28 липня в Києві відбуватиметься Форум Дубль#1. Упродовж двох насичених днів учасники практичних майстер-класів дізнаються реальні кейси від спеціалістів з різних сфер аудіовізуального сектору України.

05.07.2021
об 12:42