Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

​​​​​​​Оголошено переможців Чілдрен кінофест 2020

08.06.2020
об 11:01
​​​​​​​Оголошено переможців Чілдрен кінофест 2020

7 червня о 19:00 відбулась онлайн-церемонія закриття VII Чілдрен Кінофест. Під час прямого включення глядачі дізналися, кому вони віддали Гран-прі в міжнародній конкурсній програмі, а також імена режисерів та назви картин призерів конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми.

Онлайн-церемонія розпочалася з привітання програмного директора Чілдрен Кінофест Іллі Дядика та Совеняти Чарлі. Також в ефірі взяли участь журі конкурсу та посол цьогорічного фестивалю Андрій Хливнюк.

Міжнародна конкурсна програма

За результатами глядацького голосування фільмом-переможцем VII Чілдрен Кінофесту став фантастичний «Фокстер і Макс» режисера Анатолія Матешка. Цікаво, що третій рік поспіль глядацьке журі надає перевагу стрічці, знятій українською творчою групою.

За підрахунками організаторів голоси розподілилися наступним чином:

4,74 бали з 5 можливих отримала стрічка «Фокстер і Макс»;

4,70 бали – «Мій друг містер Персіваль»;

4,69 бали – «Тім Талер, або Проданий сміх».

Конкурс короткометражних фільмів

Зокрема у рамках VII Чілдрен Кінофест відбувся четвертий конкурс короткометражних фільмів, що зняли діти. У цій категорії місця розподілилися наступним чином:

Гран-прі та приз у 20 000 гривень за версією почеснго журі отримала стрічка «Сузір’я Єдинорога», над якою працювала 14-річна Влада Березанська з Фастова. 

Найкращими стрічками у категоріях 7-10 та 11-14 років стали фільми «Історія НЕЧТО» (реж. Васіліса Найдьонова, Всеволод Неймирок, Харків) та «Пандемія» (реж. Елеонора Чолак, Білгород-Дністровський).

Приз глядацьких симпатій, який присудили за результатами глядацького онлайн-голосування, – «Білочка Софія» 9-річної Таїни Щегельської з Кам'янця-Подільського.

VGL cinema приєднується до вітань переможців та бажає творчого натхнення, особливо юним режисеркам та режисерам. 

Фото: Чілдрен Кінофест

 

Читайте також:

Чілдрен Кінофест: Фантастичний сміх Тіма Талера
Новини

Чілдрен Кінофест: Фантастичний сміх Тіма Талера

Вже за три дні розпочнеться Чілдрен Кінофест онлайн. І сьогодні ми розповімо про останнього учасника міжнародної конкурсної програми – «Тім Талер, або Проданий сміх». Це сімейне фентезі народилося у Німеччині за мотивами однойменного роману Джеймса Крюса.

26.05.2020
об 09:59

Новини

Відкриття Чілдрен Кінофест

Сьогодні о 9:00 розпочалась реєстрація на VII Чілдрен Кінофест, який вперше пройде в онлайн-форматі. У цій статті VGL cinema коротко розповідає, якою буде церемонія відкриття та яка програма чекає на глядачів.

29.05.2020
об 11:08

Чілдрен Кінофест: Три додаткові дні з міжнародною конкурсною програмою
Новини

Чілдрен Кінофест: Три додаткові дні з міжнародною конкурсною програмою

Триває VII Чілдрен Кінофест. Вчора завершилося голосування за найкращий фільм Міжнародної конкурсної програми, проте організатори вирішили лишити стрічки-учасники у вільному доступі для глядачів фестивалю ще на три дні.

05.06.2020
об 12:17

Новини

«Фантастичні історій на добраніч» – вечірня онлайн-казка

Могли ви собі уявляли, що вашим дітям читатимуть казки на ніч актори? Карантин уможливив ще й не таке. У вільному доступі з'явились чотири твори австрійського письменника Ервіна Мозера, які озвучили українські актори.

05.06.2020
об 19:27