Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Оголошено конкурс для виробників інформаційного відеоконтенту

07.12.2020
об 13:18

Міністерство культури та інформаційної політики України (МКІП) з нагоди 150-річчя з дня народження української поетеси, письменниці та перекладачки Лесі Українки оголосило конкурси з виробництва відеоінформаційної продукції. У всіх охочих долучитися є лише 5 днів, аби прийняти рішення та зібрати всі необхідні документи.

 

В наступному році виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки. Цей привід став нагодою для оголошення конкурсу МКІП. З метою створення якісного продукту, який можна було б використати як невід’ємну частину цілісної загальнонаціональної кампанії до нагоди святкування ювілею поетеси. Прийняти участь можна в двох категоріях:

  • створення документальної стрічки на основі концепту «150 імен Лесі». Детальні умови конкурсу
  • створення серії коротких інформаційних роликів на основі концепту «150 імен Лесі». Детальні умови конкурсу.

 

Пакет документів подається до Міністерства культури та інформаційної політики України до 15:00 11 грудня 2020 року.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно; МКІП

 

Читайте також:

Новини

Сергій Зленко: 5 кроків влади, які підтримають кінотеатри та допоможуть їм пережити карантин

За декілька днів на українців чекають останні карантинні вихідні. Однак уже зараз представники влади визнають неефективність запобіжних заходів і говорять про необхідність повного локдауну. Першим про абсолютний двотижневий карантин заговорив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, згодом його підтримав міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. Проте очільники країни розуміють, що багатьом бізнесам зараз потрібна підтримка, адже не всі ще оговталися від весняного періоду затишшя у справах. VGL cinema запитав у члена Європейської кіноакадемії, заступника голови Ради з державної підтримки кінематографії, директора кінотеатру Boomer Сергія Зленка, які кроки влади допомогли б кінотеатрам пережити цей час.

26.11.2020
об 18:17

Статті

3 філософські фільми від революціонера французького кінематографу

Жан-Люк Годар кинув виклик класичному Голлівуду та типовому французькому кінематографу. Для зйомок деяких сцен він вривався до Лувру разом з акторами, не зважаючи на думку оточуючих точнісінько, як у світ кіномистецтва у 60-х роках XX століття. Жан-Люк Годар сьогодні святкує своє 90-річчя і ні на хвилину не зупиняється у своїй творчій діяльності, вдихаючи життя у кожного героя на заповнених чорнилом сторінках, перетворюючи його на реальну особистість зі своїми історією, думками та переживаннями. Його жага до життя, яка притаманна і більшості з учасників подій, вигаданих теж ним, з кожною секундою наповнює глядача. Ми пропонуємо і вам надихнутися роботами найвпливовішого режисера нової французької хвилі, переглянувши будь-яку з його стрічок, що палають любов’ю до людського буття та самого кіно.

03.12.2020
об 19:45

Новини

IMDb оприлюднив рейтинг найкращих зірок 2020 року

Аню де Армас зі стрічки «Ножі наголо» IMDb визнали найкращою зіркою 2020 року, а Аня Чалотра з серіалу «Відьмак» найбільшим акторським проривом.

05.12.2020
об 17:26

Статті

Волонтерство на кінофестивалі: Як це відбувається?

Сьогодні в світі відзначається День волонтера. 5 грудня говорять про тих людей, чиї очі горять, а серця наповнені неймовірною любов’ю, якої вистачає на всіх і все, за що тільки вони не беруться. Яскраві, талановиті, а головне – спраглі сил та енергії особистості стоять на варті соціального розвитку й велика кількість культурних подій не може обійтися без їхньої посильної допомоги. Волонтери допомагають багато і з задоволенням ось, наприклад, як цьогорічні помічники 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Про те, чому вони з року в рік повертаються до своїх обов’язків та який спектр емоцій переживають молоді люди розповіли колумністці VGL cinema, яка теж долучилася до волонтерського підрозділу заходу.

05.12.2020
об 19:30