Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Оголошено дату відкриття французьких кінотеатрів

01.06.2020
об 15:39

Французькі кінотеатри зможуть відкритися 22 червня 2020 року. Про це заявив прем'єр-міністр країни Едуар Філіпп. Він зауважив, що, якщо бари й ресторани в країни відновлять роботу вже з 2 червня, то в кінотеатрів буде майже місяць, щоб підготуватися до відкриття.

Кінотеатрам буде дозволено працювати із суворим дотриманням санітарно-епідеміологічних правил, які минулого тижня були розроблені й схвалені місцевим Міністерством охорони здоров’я. При цьому буде заборонено заповнювати зали більше ніж на 50 % від загальної кількості посадкових місць.

Наголошується, що на першому етапі роботи кінотеатри найімовірніше зіткнуться з дефіцитом актуального репертуару. Втім, вони зможуть показувати проєкти, прокат яких було тимчасово зупинено в березні-квітні, наприклад французьку кримінальну комедію «Наркомама» і стрічку з Жюльєтт Бінош «Як бути хорошою дружиною».

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

Майже сто кінотеатрів Чехії об’єднаються заради традиційного фестивального настрою

Унікальне шоу запланували на липень організатори IFF в Карлових Варах. Протягом тижня, з 3 по 11 липня 2020 року, 16 фільмів будуть показані в майже ста чеських кінотеатрах одночасно.

27.05.2020
об 18:51

Новини

Коли відновлять роботу кінотеатри – названо максимально точні дати

Небувалі виклики, що завдав світу COVID 19, призвели до глобальних збитків практично у всіх галузях економіки. Чи не найбільше зазнав негативного впливу кінотеатральний прокат. Як пише mbr.com.ua, за прогнозом Ampere Analysis, наслідки будуть відчутні мінімум іще чотири роки.

28.05.2020
об 16:06

Netflix придбав один із найстаріших кінотеатрів Лос-Анджелесу
Новини

Netflix придбав один із найстаріших кінотеатрів Лос-Анджелесу

Найбільший у світі провайдер медійних послуг Netfix став власником The Egyptian Theatre, одного з найстаріших кінотеатрів Лос-Анджелесу, відкритого ще в 1922 році. Проте некомерційна організація American Cinematheque, що володіла Egyptian Theatre з 1998 року, залишає за собою право організовувати в ньому покази по вихідних, коли з’явиться така можливість. Ціна угоди тримається в таємниці.

01.06.2020
об 17:19