Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Оголошена програма конференції Cinema: Backstage Online Edition на ОМКФ

24.09.2020
об 19:06

29 вересня під час проведення ОМКФ експерти обговорять пандемію COVID-19 та її влив не тільки на життя людей, а й на творчість. Торкнуться тем гендеру, психічного добробуту та досвіду «нового початку» в новому світі з постійною загрозою для життя.

В межах секції Film Industry Office під час проведення 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться конференція Cinema: Backstage Online Edition. Вона охопить ключові теми сучасності, що є важливими для кінематографістів в усьому світі, а також мають особливе значення для політиків країн Східного партнерства.

Спеціальну подію розділять на три дискусійні панелі.

Під час першої панелі розмова буде зосереджена на тому, як Eurimages до якої приєднується і Україна справляється зі своєю ключовою місією в контексті глобальної пандемії. Спікер нагадають глядачам про основні види діяльності та напрямки фінансування Фонду і порівняють досвід держав, які давно приєдналися до Фонду, і тих, що долучилися нещодавно. Триватиме панель з 12:00 до 13:30. Серед спікерів:

- офіційний представник України в Eurimages Володимир Яценко;

- проєктний менеджер EurimagesСерджио Гарсія де Леаніс;

- національна представниця Італії в Eurimages Іола Джаннаттазіо, яка опікується правовим супроводом та дослідницьким відділом при Міністерстві культурної спадщини, культурної діяльності та туризму Італії.

Модераторка: Тамара Татішвілі, консультантка ОМКФ.

Старт другої панелі о 15:00. Триватиме вона до 16:45. Спікери цієї частини зосередяться на пошуку об’єднавчих зв’язків між творчістю та психічним добробутом. Глибинно людський досвід «нового початку» обговорять фахівці, що представляють взаємодоповнювальні фізіологічні, творчі та індустрійні точки зору. Учасники обговорення поділяться своїми особистими поглядами на подолання ірраціональності 2020 року. Саморефлексія, цифровий зсув та цілюща сила мистецтва лежатимуть в основі цього безпечного обміну думками.

Говорити будуть:

- психолог та арт-менеджер Максим Ілляшенко;

- голова кінонапрямку Жюльєт Дюре,

- фасилітаторка та менеджерка з підтримки процесів для людей, команд та проєктів у креативних індустрія Bozar/ Крістін фон Фрагштейн;

- продюсерка Ева Пущинська;

-  директорка UNI Europa Дафна Теппер.

Модераторка: Тамара Татішвілі, консультантка ОМКФ.

Третій блок розпочнеться о 17:00 і триватиме півтори години. Обговорюватимуть гендерні стереотипи в сторітелінгу і культурний та історичний тиск на творчість. На конкретних прикладах режисерок-учасниць дискусії глядачі дізнаються більше про глибоко вкорінені проблеми стереотипів, креативні способи створення персонажів, а також про наявні заходи боротьби з гендерними дисфункціями в Європі та в усьому світі.

Спікери:

- проєктний менеджер European Film Promotion Андреас Штрук;

- кінорежисерки Марися Нікітюк, Нана Еквтимішвілі та Антонета Кастраті;

- виконавча директорка об’єднання «Жінки у кіно і телебаченні» Керолін Комбс.

 

Модераторка: Алесія Согналіоні, голова EWA Network.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

ОМКФ розширив секції та додав нові фільми до програми

Позаконкурсні програми 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю поповнились новими стрічками. Крім цього, організатори розширили секції. Глядачі зможуть оцінити роботи учасників та переможців найвідоміших міжнародних кінофестивалів.

22.09.2020
об 16:26

Новини

Відкриття ОМКФ пройде у онлайн-форматі: Тизер церемонії

У мережі з'явився тизер до церемонії відкриття ОМКФ, сам захід пройде в інноваційному форматі. Нагадаємо, фільмом відкриття стане політична комедія.

23.09.2020
об 11:54

Новини

5 фільмів від Антельма Відо, які варто побачити на 11-му ОМКФ

Все менше часу залишається до початку 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбуватиметься з 25 вересня до 3 жовтня онлайн. Найвідданіші прихильники кіно вже почали складати власні списки фаворитів, яких варто не проґавити на фестивалі, а програмний директор ОМКФ Антельм Відо дав читачам VGL cinema підказки, на що ще звернути увагу.

23.09.2020
об 15:21

Новини

Гарна новина: Онлайн-показ 11-го ОМКФ подовжено!

Як ми вже повідомляли, з 25 вересня до 3 жовтня в онлайн-форматі відбудеться 11-го Одеський міжнародний кінофестиваль. І ось гарна новина: з’ясувалося, що фестивальні фільми будуть доступні до перегляду ще впродовж тижня після церемонії закриття.

23.09.2020
об 18:37